شمانیوز

ماجرای تاسف بار تجاوز جنسی دو پسر به یک دختر در تاکسی خطی تهران را در اینجا بخوانید.

نازوب در اسفند 94 نوشت: یک دختر ریزاندام و جوان 17 ساله که منتظر تاکسی بود به دام دو مرد جوانی افتاد که یکی از آنها راننده تاکسی خطی بود. این دختر که ساعت 10 شب سوار بر صندلی عقب تاکسی شد پس از طی مسافتی کوتاه از جانب راننده و دوست وی مورد تجاوز و آزار و اذیت قرار گرفت.

 

 

بیشتر بخوانید:

 

مصاحبه جنجالی هوتن شکیبا بازیگر فوق لیسانسه ها+تصاویر

 

افشاگری جنجالی احسان علیخانی از خواستگاری برادرش

 

 

این دختر که از ترس حالش به هم خورده بود به بهانه خرید آب معدنی فرصتی برای فرار پیدا کرد.ساعت ١١ و ٤٠ دقیقه ٢٦ اسفند ماه سال ٩٤ صاحب فروشگاهی در خیابان ابریشم شرقی با صحنه عجیبی روبرو شد که در آن خودروی تاکسی زرد رنگی در جلوی مغازه توقف کرد و راننده جوان به سمت فروشگاه دوید. لحظاتی از ورود پسر جوان نگذشته بود که دختر نوجوان که حالت تهوع داشت همراه مردی از خودروی تاکسی پیاده شدند.

راننده تاکسی نیز با مراجعه به فروشگاه در حال خرید آب معدنی بود که در همین لحظه دختر ریزاندام از دست آنان فرار کرده و با ورود به فروشگاه با صدای بلند خواستار کمک شد و ادعا کرد که این مردان قصد ربودنش را دارند.همین کافی بود تا صاحب فروشگاه و کارمندانش دو مرد را دستگیر کنند و پس از برداشتن شماره خودرو و سوئیچ تاکسی با پلیس ١١٠ تماس بگیرند.

به گزارش نازوب بدین ترتیب تیمی از مأموران کلانتری ١٦٠ خزانه با حضور در فروشگاه ٢ مرد را دستگیر کردند.هانیه که ١٧ سال دارد به مأموران گفت: ساعت ١٠ شب در منطقه میدان امام حسین (ع) منتظر تاکسی بودم و حتی چند خودروی شخصی نیز که به سمت میدان خراسان می رفتند جلوی پایم توقف کردند اما منتظر ماندم تا سوار بر تاکسی شوم .وی افزود: وقتی سوار تاکسی زردرنگ شدم مرد میانسال که پشت فرمان بود گفت که ابتدا این مرد جوان را در بزرگراه آهنگ پیاده می‌کنم و سپس شما را می رسانم و  در مسیر نیز مسافر جوان با راننده درباره کار صحبت کرد و همه چیز عادی به نظر می رسید تا اینکه راننده اقدام به روشن کردن سیگار کرد.

مرد جوان که در صندلی جلو بود ابتدا به روشن بودن سیگار اعتراض کرد و سپس خواست تا برای دور بودن از دود سیگار در صندلی عقب بنشیند که این کار صورت گرفت و سپس پسرجوان خواست تا شماره‌ام را در اختیارش بــــگذارم که مخالفت کردم اما وی گوشی ام را گرفت و به شماره موبایلش زنگ زد، سپس سرم را گرفت و به پایین صندلی‌ برد و در همان وضعیت به اذیت و آزارم دست زد.دختر نوجوان در حالی که اشک می‌ریخت ادامه داد: خودرو در کنار خیابان توقف کرد و مرد جوان که علی نام دارد پشت فرمان نشست و مرد میانسال به سراغ من آمد و خودرو دوباره شروع به حرکت کرد.

از ترس حالم بد شده بود به دنبال راه فرار بودم و از آنها خواستم تا برایم آب بخرند که در جلوی فروشگاهی ایستادند و مرد جوان برای خرید آب از خودرو پیاده شد و من نیز که حالت تهوع داشتم به این بهانه از خودرو پیاده شدم و همین بهترین فرصت برای فرار بود که داخل فروشگاه دویدم و کمک خواستم.پس از تحقیقات ابتدایی از ٢ مرد روز گذشته علی و بهمن برای تحقیق در شعبه هفتم دادسرای امورجنایی تهران پیش روی بازپرس سعید احمدبیگی قرار گرفتند.

علی که ٢٤ سال دارد در همان ابتدا گفت: در منطقه شهدا مغازه پوشاک دارم و مدتی بود که برای رفتن به خانه ام از بهمن که راننده تاکسی است خواستم تا شب‌ها به صورت دربستی مرا به قرچک ورامین ببرد. شب حادثه سوار بر تاکسی بهمن بودم که خواستم دختر نوجوان را که منتظر تاکسی است سوار کند. ابتدا اصلاً هیچ نیت شومی در ذهنم نداشتم تا اینکه در مسیر تصمیم به این کار گرفتم و می‌خواستم پس از پایان کارم او را به خانه شان برسانم و قصد آدم ربایی نداشتم.بهمن ٤٤ ساله نیز ادامه داد: حدود ٤ ماه است که علی را شب‌ها به خانه شان می رسانم و زمانی که علی به خاطر دود سیگار به صندلی عقب رفت دیدم که به دختر نوجوان نزدیک شده و متوجه رفتارش شدم متأسفانه من نیز وسوسه شدم.

بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیسی  به دستور بازپرس سعید احمد بیگی از راننده تاکسی که مردی شیشه ای است و همدستش از سوی مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • ناشناس

  لعنت بر آدم بد که شیطان هم: ازدستش درامان نیست

 • ناشناس

  ساعت ده شب بیرون تنها چه غلطی میکردی ؟

  • مرتضی

   برادر شاید سر کار بوده چرا مردم رو قضاوت میکنید

 • پپ

  خدا نابود کنه آدم های کثیف و هرزه رو که روزام کم نیستن

 • نصرت

  خدا لعنت کنه اونایی که با بنز و بی ام و مازراتی و غیره دست رو هر دختری میخوان میزارن هیچ جرمی هم نداره چون دختره راضیه

 • ناشناس

  دیگه به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد دوره آخرزمون شده پناه به خدا

 • Mohamad

  خدا لعنت کنه اینارو روز ب روز تجاوز داره بیشتر میشه

 • دنیز

  این جور ادما باید اعدام بشن

 • ماهرو

  واقعا چخبره توی تهران
  ۸۰درصد حوادث دلخراش که می خوانی متعلق به تهرانه!!!!!!

 • ناشناس

  بهترین نظر اینست که از خدا بخواهیم که همیشه خدا دلی پاک وقلبی پاک به همه عنایت کند ودور از همه افکار شیاطین قلب پاک نمونه تمام خوبیها وقلب بد سرشت تمام بدیها

 • ناشناس

  چرا توی کشور ما باید فرهنگ اینقدر کم باشه که یه دختر نمیتونه ساعت۱۰شب بیرون باشه و تاکسی بگیره اما یه پسر راحت میتونه؟!چرا واقعا؟

 • ناشناس

  کسانی که مرتکب اینگونه آزار و اذیتها میشن باید مجازات سختی ببینن که دیگه سراغ اینگونه خطاها نرن یه عضوی از بدنشون رو بگیرن که تو جامعه معلوم بشه حقشونه

 • حسن

  خدا لعنتشون کنه

 • سحر

  چرا باید جامعه مون اینجوری باشه !
  آدم دیگه به هیچ کس اعتماد نمیکنه

 • Majid

  خیلی اشغال بودن

 • امیرعباس

  والا دیگه از این آدما خسته شدم 😟
  انسانبودنم آرزوست😞

 • ناشناس

  خدا لعنت کنه با این کار شون
  فکن خواهر خودت بود بدبخت

 • ناشناس

  دیگه نمیشه سوار تاکسی هم شد چ برسه ماشین شخصی