شمانیوز

سکوت سنگین افسران پلیس آگاهی نشان می داد سنگینی غمی بسان کوه ها را بر شانه های مرد جوان که جرات بازگویی ابعاد حادثه شوم را نداشت، احساس می کنند….

به گزارش شمانیوز به نقل از مجله خبری روز : به فاصله کمی از او، زن جوان همانند انسان مسخ شده ای تنها به کف اتاق خیره شده بود و جملات نامفهومی را یکی پس از دیگری زیر لب بازگو می کرد. زن جوان جرات نگاه کردن به چهره شکسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوی مرگ می کرد.

 

به فاصله کمی از آنها ۳ متهم که در نگاهشان شرارت موج می زد، با دستبندی که به دستشان قفل شده بود بخوبی می دانستند که از انسان بودن تنها نام آن را به همراه دارند….

 

 شروع یک ماجرای تلخ

در یکی از روزهای بهمن سال گذشته مردی همراه همسر خود پس از حضور در کلانتری ۱۷۱ در حالی که هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شکایتی بیان کردند که از سوی ۴ نفر که ۲ نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به اتفاق همسرم به شهرری می رفتیم در حوالی بهشت زهرا (س) ۲ جوان را که یک گالن خالی در دست داشتند و از خودروهای عبوری درخواست بنزین می کردند، دیدیم.

با دیدن آنها توقف کردیم، اما به یکباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر که نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و آنها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارک متواری شدند.

به دنبال این شکایت، پرونده ای از سوی ماموران کلانتری ۱۷۱ تشکیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.

پس از چند روز و بهبود نسبی وضعیت زن و مرد شاکی و دعوت از آنها، افسر آگاهی در تحقیقات متوجه اظهارات ضد و نقیض زن و مرد شاکی شد تا این که آنها راز جنایت شوم ۴ متهم را فاش کردند.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلمبرداری کردند و سپس متواری شدند.

 

تحقیقات ویژه

به دنبال این اظهارات تکان دهنده یک تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خود را در این ارتباط آغاز کردند و با بهره گیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل های اطراف بهشت زهرا، در میان برخی از اتباع افغانی که در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.

با به دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر کردند که در تحقیق از آنها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم به نام های قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است که آنها نیز تابعیت افغانی دارند.

 

 ردپا

با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهکاران صادر شد و ماموران در اولین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان به نام های قادر و عصمت را دستگیر کردند.

با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهکاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده اند.

ماموران در مرحله بعدی رد پای یکی از متهمان را در سمنان شناسایی کردند و با اعزام یک تیم عملیاتی به این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از کشور خارج شود.

با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم (حامد) را در منطقه نعمت آباد تهران دستگیر کردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از کشور خارج شده است.

 

 اعتراف به چندین جرم مشابه

گزارش خبرنگار حاکی است، با تحقیق از ۳ تبهکار شیطان صفت و در بررسی تلفن همراه آنها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی کشف شد.

این متهمان با اعتراف به ۵ فقره جرم مشابه اعتراف کردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاکیان به صرف حفظ آبروی خود از ارائه شکایت به مراجع قضایی و انتظامی صرف نظر کرده اند.

در مرحله بعدی از تحقیقات نیز معلوم شد این تبهکاران بیش از ۶۰ فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته اند.

متهمان درباره سرقت ها نیز گفتند که پس از کمین در تاریکی و اطراف پل های زیرگذر، هنگامی که یک خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله می کردند و هنگامی که راننده توقف می کرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت می بردند.

گزارش حاکی است پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

 

 تهدید به قتل

آخرین خبرها از این پرونده تکان دهنده حاکی است پس از شکایت زوج جوان، از روز گذشته یک شرور که در زندان از سوی متهمان اجیر شده است پس از آزادی از زندان به دفعات با تلفن شاکی تماس گرفته و آنها را تهدید کرده است در صورتی که شکایت خود علیه متهمان را پس نگیرند، اقدام به قتل آنها و آتش سوزی منزلشان خواهد کرد.

با گزارش موضوع از سوی شاکیان پرونده، تحقیق در این زمینه نیز آغاز شده است

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • خسرو

  دولت باید ایناروبیاره تامردم سنگ سارشون کنند،یا مردم جلوچشمه خودشون خاهرومادروزن وهرچه دارن ،مورده تجاوز قراردهند

  • N

   در جواب آقای خسرو باید بگم آخه چی کار به خواهر و مادر و زنشون دارید . چرا اون ها باید تقاص بدن . خود این آدم های کثیف باید مجازات شن

 • قاضی

  بایدبه‌‌متحمان‌‌در‌مله‌‌عام‌تجاوز‌کردبه‌حکم‌عدالت

 • رضا

  عبرت اموز بود

 • 406

  ر چند نفر از این اشغالها را در جلوی چشم مردم وبه صورت فوری عدام کنید شاید عبرت شود

 • رستا

  فکر نکنید اینها یکبار اعدام کافیشونه اینا رو باید روزی یک تکه از بدنشونو جدا کنن به خورد خودشون بدن ، افغان کثیف ، نجس ، حرامزاده . چرا باید این گرگ صفتا توی ایران باشن ؟

  • saharomidi

   آخ قربون دهنت

  • Yasna🌱

   کاری که کردن واااقعا وحشتناکه، من هنوز نتونستم هضمش کنم، ولی معتقدم همه ی افغانها اینطور نیستند، من خانواده های شریف آنها رو هم دیدم، خانواده های شهدای فاطمیون و ...

 • م.ف

  نمیدونم حکومت ماکی میخاداین جانیهاروکه هرروزتوی ایران یه جنایت میکنندبیرون کنه ؟درسته که تبهکارایرانی هم زیاد داریم اما وقتی که یه ایرانی رودستگیرومجازات میکنن خیلی برای خودشوخونوادش گرون تموم می
  شه واین خودش بزرگترین تنبیه ولی این اتباع خیلی بی عاروبیدردن

 • ابراهیم حاجیان کردستان

  درحقیقت برای این مملکت باید تاسف خورد .خاک تو سر این مملکت که این گونیا هرکاری دلشون بخواد بکنند

 • ناشناس

  خوب و بد همه جا هست

 • فرشته مرگ

  وقتی اعدامی نباشی همین حروم زاده ها جولان میدن روزی برسه تیکه تیکه شون میکنم

 • فرشاد

  خوب و بد همه جا هست حالا چنتا اشغال این کارو کردن همه افغانها بد شدن ایرانی ها فرشته

 • هاشمی

  اینامیخوان ایرانی هارونسبت به هم بدبین کنن تاکسی دیگه به همنوع خودش کمک نکنه...میخوان انتقام همه ی حقارتهاشونوازایرانیا بگیرن..

 • ابراهیم از قزوین

  خاک تو سر این ملت

 • مجتبی

  من مگم هر کس که این کارهای شنیع را انجام میده فقط سزایش مرگ با درد هستش چون مرگ سریع برای این افراد کمه

  • asi

   گل گفتی واسشون فقط مرگ کافی نیست

 • حسین

  افغانی های کثیف ،لعنت بهشون.همون خوب که طالبان حال شمارو بگیر

 • سعيد

  دوستان ساده من اينا ايراني بودن