کد خبر : 882823

با توجه به فوت آیت الله هاشمی شاهرودی شایعه‌ای مبنی بر تعطیلی فردا سه شنبه ۴ دیماه در شبکه‌های مجازی منتشر شده است.

به گزارش شمانیوز، با توجه به فوت آیت الله هاشمی شاهرودی شایعه‌ای مبنی بر تعطیلی فردا سه شنبه ۴ دیماه در شبکه‌های مجازی منتشر شده است که این شایعه توسط هیچ مقام مسئولی تایید نشده است لذا فردا تعطیل نمی باشد.

در صورت انتشار خبر موثقی در این زمینه در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد...

**********************************************************

دیگران هم اکنون چه می خوانند:

* جزییات واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات+ تصاویر * آزار جنسی زنان ایرانی در محل کار +18 * دانلود رایگان تقویم 1398 * تنها زن سردار ایرانی + عکس * بیوگرافی مریم مومن + تصاویر

* قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز

***********************************************************

مدارس برخی شهرستان‌های آذربایجان شرقی تعطیل اعلام شد مدارس برخی شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی به علت برودت هوا و بارش برف و یخبندان، در روز سه شنبه تعطیل اعلام شدند. مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، گفت: با توجه به برودت هوا و بارش برف و یخبندان، مدارس برخی از شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی تعطیل اعلام شد. جعفر پاشایی افزود: روز سه شنبه ۴ دی ماه در نوبت صبح، مدارس استثنایی، پیش دبستانی و ابتدایی روستایی شهرستان مرند تعطیل و همچنین شروع فعالیت مدارس پیش دبستانی و ابتدایی شهری در این شهرستان با یک ساعت تاخیر انجام خواهد گرفت. وی همچنین ابراز داشت: کلیه مدارس روستایی و مقاطع مدارس ابتدایی و استثنایی و دبستان شهری در شیفت صبح نظرکهریزی تعطیل و دوره‌های متوسطه اول و دوم با یک ساعت تاخیر از ساعت ۹ صبح شروع به فعالیت می‌کنند. پاشایی تصریح کرد: در منطقه خاروانا نیز مدارس استثنائی، پیش دبستانی و دبستان شهری و روستایی در شیفت صبح تعطیل و دوره‌های اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر از ساعت ۹ شروع به فعالیت می‌کنند. مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: مدارس استثنایی، پیش دبستانی و دبستان شهری و روستایی منطقه هشترود هم در شیفت صبح تعطیل خواهد بود.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید