کد خبر : 882894

پسرها داد و بیداد کردند که چقدر تند می‌روی، آروم برو اما دیدیم که سرعتش همینطور تندتر و تندتر می‌شد.دیدم بچه‌ها از جلوی اتوبوس به عقب می آیند، به سرشان می‌زنند و مدام داد می‌زنند: ترمز نمی‌گیرد، اتوبوس ترمزش نمی‌گیره

حسن عابدی در خصوص حادثه تلخ واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه علوم تحقیقات که منجر به فوت ۷ نفر و مجروح شدن ۲۸ نفر شد، اظهار کرد: متأسفانه ظهر امروز یک دستگاه اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه علوم تحقیقات در حال حرکت بوده که ناگهان از مسیر خارج شده و بعد از برخورد با دیواره بتنی واژگون می‌شود.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: پس از وقوع این حادثه عوامل پلیس راهور ناجا و کارشناسان تصادف در محل حادثه حضور پیدا کردند و در حال بررسی موضوع هستند و تا اعلام نهایی نظر کارشناسی نمی‌توان در مورد علت حادثه نظر داد.

وی اظهار کرد: علاوه بر مأموران راهور عوامل آتش‌نشانی و اورژانس نیز در محل حضور دارند و خدمات‌دهی به مصدومان حادثه ادامه دارد.

**********************************************************

دیگران هم اکنون چه می خوانند:

* جزییات واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات+ تصاویر * آزار جنسی زنان ایرانی در محل کار +18 * دانلود رایگان تقویم 1398 * تنها زن سردار ایرانی + عکس * بیوگرافی مریم مومن + تصاویر

* قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز

***********************************************************

روایت دانشجوی مصدوم از لحظه حادثه

پسرها داد و بیداد کردند که چقدر تند می‌روی، آروم برو اما دیدیم که سرعتش همینطور تندتر و تندتر می‌شد.

دیدم بچه‌ها از جلوی اتوبوس به عقب می آیند، به سرشان می‌زنند و مدام داد می‌زنند: ترمز نمی‌گیرد، اتوبوس ترمزش نمی‌گیره، همینطور اتوبوس سرعتش زیاد می‌شد از روی پیچ که رد شد افتاد پایین و من دیگه چیزی متوجه نشدم و وقتی چشمام رو باز کردم دیدم بیرون اتوبوسم.

*ابراهیم کلانتری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد درباره دلیل این حادثه گفت: به گفته شاهدان عینی، راننده این اتوبوس دچار سکته شده و کنترل اتوبوس را از دست داده و همین موضوع سبب واژگونی اتوبوس شده است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید