کد خبر : 883701

با توجه به سرما و یخبندان که کشور را فرا گرفته است فردا شنبه ۱۵ دی ۹۷ مدارس بعضی از شهرهای کشور تعطیل می باشد.

به گزارش شمانیوز، با توجه به سرما و یخبندان که کشور را فرا گرفته است فردا شنبه ۱۵ دی ۹۷ مدارس بعضی از شهرهای کشور تعطیل می باشد.

ÙÂÂال یکشنبه 9 دی

تعطیلی مدارس بخش خلجستان اداره کل آموزش و پرورش استان قم با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: فردا شنبه مدارس تمامی مقاطع تحصیلی بخش خلجستان تعطیل است. ادراه کل آموزش و پرروش استان قم با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به برودت هوا، یخبندان و لغزندگی سطح معابر، فردا شنبه ۱۵ دی، مدارس تمامی مقاطع تحصیلی بخش خلجستان در دو نوبت صبح و عصر تعطیل خواهد بود.
ÙÂÂال یکشنبه 9 دی
مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی دماوند تعطیل شد مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی دماوند فردا به دلیل برودت هوا و یخبندان تعطیل است. مهرداد پورفتحی از تعطیلی مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی دماوند خبر داد و گفت: این تعطیلی شامل نوبت صبح و عصر می‌شود. وی افزود: این تعطیلی به دلیل برودت هوا و نیز یخبندان و لغزندگی معابر است.
ÙÂÂال یکشنبه 9 دی
تعطیلی مدارس ابتدایی و پیش دبستانی پردیس رییس آموزش و پرورش شهرستان پردیس گفت: مدارس ابتدایی و پیش دبستانی پردیس تعطیل شد مصطفی حسنوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به علت یخ زدگی معابر مدارس پیش و ابتدایی تعطیل است. وی افزود: طبق هماهنگی و بازدیدی که از کوچه‌ها ومعابر سطح شهرستان با معاونت سیاسی انتظامی فرماندار دقایقی قبل انجام شد، فردا شنبه ۱۵ دی ماه تمامی مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در دو نوبت تعطیل باشند. حسنوند تاکید کرد: دانش آموزان در پایه‌های بالاتر موظف به حضور در مدرسه خواهند بود.
ÙÂÂال یکشنبه 9 دی
پیش دبستانی و دبستان‌های شهرستان فیروزکوه تعطیل شد
مهدی یوسفی جمارانی اظهار داشت: تمامی پیش دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی این شهرستان در نوبت صبح شنبه ۱۵ دی ماه تعطیل خواهند بود. رییس شورای آموزش و پرورش فیروزکوه ادامه داد: به علت بارش‌های اخیر برف که منجر به برودت هوا و لغزندگی معابر سطح شهرستان شده است، برای جلوگیری از آسیب به دانش آموزان مقاطع پیش دبستانی و دبستان فیروزکوه در نوبت صبح فردا (شنبه) تعطیل هستند
ÙÂÂال یکشنبه 9 دی
تعطیلی و تاخیر در شروع به کار برخی مدارس استان مرکزی مدارس کلیه دوره‌های تحصیلی بخش خرقان (شهرستان زرندیه) در نوبت صبح فردا شنبه تعطیل است. تمامی مدارس ابتدایی روستایی شهرستان خمین با تاخیر و ساعت ۹ صبح فعالیت آموزشی خود را آغاز می‌کنند. تمامی مدارس ابتدایی نوبران، شهر و روستا با تاخیر و ساعت ۹ صبح فعالیت آموزشی خود را آغاز می‌کنند. امتحانات نهایی راس ساعت مقرر برگزار خواهد شد.
ÙÂÂال یکشنبه 9 دی

خراسان شمالی: مدارس ابتدایی بخش شوقان تعطیل شد

نقی هجرتی رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی اظهار کرد: به دلیل بارش برف و برودت هوا مدارس ابتدایی در نوبت صبح روز شنبه، پانزدهم دی ماه در بخش شوقان از توابع شهرستان جاجرم تعطیل اعلام می‌شود.

وی افزود: سایر مدارس جاجرم و دیگر شهرستان های خراسان شمالی دایر است.

ÙÂÂال یکشنبه 9 دی

مدارس ابتدایی و پیش دبستانی لواسانات تعطیل شد

شمیرانات- بخشدار لواسان گفت: مدارس ابتدایی و پیش دبستانی لواسانات تعطیل شد. حمید دانش آموز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به علت یخ زدگی و احتمال آسیب رسیدن به دانش آموز‌ها در روستا‌های لواسان کلیه مدارس این روستا‌ها در مقطع دبستان و پیش دبستانی لواسانات روز شنبه ۱۵ دی تعطیل است. وی گفت: این تعطیلی شامل پیش دبستانی در شهر لواسان و ابتدایی و پیش دبستانی در روستا‌های لواسان است. بخشدار لواسان گفت: این تعطیلی در نوبت‌های صبح و عصر است.

ÙÂÂال یکشنبه 9 دی

مقاطع ابتدایی و متوسطه برخی مدارس شیروان تعطیل است شیروان- رئیس آموزش و پرورش شیروان از تعطیلی برخی مدارس مقاطع ابتدایی و متوسطه این شهرستان خبر داد. سعید رحمانی فضلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به علت برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر مدارس مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه در بخش‌های قوشخانه و سرحد فردا، پانزدهم دی ماه تعطیل است. رحمانی فضلی افزود: همچنین مدارس ابتدایی و متوسطه روستا‌های ترانلو، قلعه بیگ، قلعه حسن، پیرودانلو، نقدو، دولو، شرکانلو، خلاجلو، دوآب، رشوانلو و کورکانلوسفلی تعطیل است. وی تصریح کرد: تعطیلی این مدارس در شیروان فقط شامل نوبت صبح است. رئیس آموزش و پرورش شیروان بیان کرد: سایر مدارس شهرستان شیروان دایر است.
ÙÂÂال یکشنبه 9 دی

این خبر بروزرسانی خواهد شد...

شما می توانید در انتهای این خبر(قسمت نظرات) نظرات خود را در اختیار سایر خوانندگان این مطلب قرار دهید

جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید