کد خبر : 887469

مراسم تشییع پیکر پاک دو شهید حافظ امنیت صبح امروز با حضور جمع زیادی از مردم شهیدپرور سربندر برگزار شد.

خبرگزاری فارس نوشت : مراسم تشییع پیکر پاک دو شهید حافظ امنیت صبح امروز با حضور جمع زیادی از مردم شهیدپرور سربندر برگزار شد. سرباز وظیفه محمدرضا رفیعی و ستوان یکم اله‌نظر صفری ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه بامداد شنبه ششم بهمن ماه در حال گشت زنی در سربندر بودند که مورد حمله مسلحانه قرار گرفتند. بنا بر گفته معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان گروه تروریستی و تجزیه‌طلب «حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز» مسؤولیت حمله مسلحانه به خودروی نیروی انتظامی در بندر امام خمینی را بر عهده گرفته است.
شهدای حادثه تروریستی سربندر تشییع شدند همچنین فرمانده انتظامی خوزستان گفته است عاملان شهادت ۲ مامور انتظامی استان خوزستان که در ماهشهر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند شناسائی و به زودی دستگیر می‌شوند.
بامداد شنبه هفته جاری افرادی ناشناس در یکی از بلوار‌های شهرستان بندرامام، خودروی گشت کلانتری ۱۳ این شهرستان را با سلاح کلاشینکف مورد هدف قرار دادند.
این حادثه حدود ساعت ۳۵ دقیقه بامداد رخ داد و در پی آن یک مأمور وظیفه به نام محمد رضا رفیعی نسب در همان محل به شهادت رسید و ستوان‌یکم الله نظر صفری نیز پس از انتقال به بیمارستان حاج معرفی ماهشهر، به دلیل شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید