کد خبر : 888050

فرماندار ساوجبلاغ خبر داد:

فرماندار ساوجبلاغ در خصوص تیراندازی صبح امروز چهارشنبه به ساختمان شهرداری شهر جدید هشتگرد گفت: این تیراندازی با انگیزه تروریستی انجام نشده است.

ایسنا نوشت : صبح امروز چهارشنبه فردی با یک سلاح ژ. ۳ با حضور در میدان شهرداری به سمت ساختمان شهرداری شهر جدید هشتگرد تیراندازی کرد. وی افزود: این فرد که یک راننده تاکسی است به دلیل تخریب ساخت و ساز غیرمجازش در یکی از روستا‌های شهرستان با شهرداری دچار اختلاف شده و به همین دلیل دست به این کار زده است. وی ادامه داد: خوشبختانه کسی در این حادثه آسیب ندیده و فقط مقداری به ساختمان شهرداری خسارت وارد و شیشه‌های آن شکسته و فرد مورد نظر هم دستگیر شده است.فرماندار ساوجبلاغ گفت: این تیراندازی با انگیزه تروریستی صورت نگرفته است. گفته شده کسی در این تیراندازی آسیب ندیده است. صبح امروز چهارشنبه دهم بهمن ماه فردی با یک سلاح جنگی به ساختمان شهرداری شهر جدید هشتگرد تیراندازی کرده است.
تکمیلی/
حادثه تیراندازی هشتگرد تروریستی نبوده است فرماندار ساوجبلاغ گفت: حادثه تیراندازی به ساختمان شهرداری شهر جدید هشتگرد تروریستی نبوده است. ابوالقاسم پالیزگیر با اشاره به حادثه تیراندازی ساختمان شهرداری شهر جدید هشتگرد، گفت: این حادثه تروریستی نبوده است. وی با تأکید بر اینکه عامل حادثه دستگیرشده است، گفت: شخصی که ساختمان شهرداری را به رگبار بسته دارای ساخت‌وساز غیرمجاز بوده است. فرماندار ساوجبلاغ گفت: شخص موردنظر پس از اقدامات قانونی مأموران شهرداری اقدام به تیراندازی به ساختمان شهرداری کرده است. پالیزگیر تأکید کرد: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسیده است و فقط ساختمان شهرداری مورد اصابت گلوله قرارگرفته است/مهر
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید