کد خبر : 888919

مهم‌ترین حوادث امروز (پانزدهم بهمن‌ ماه) را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

*فاجعه در سیرجان تمامی ندارد / به رگبار بستن ۵ نفر توسط پسر ۲۱ ساله دادستان عمومی و انقلاب سیرجان در تشریح آخرین جزئیات پرونده تیراندازی در این شهر گفت: در حال حاضر عامل تیراندازی عمدی در خیابان ابوریحان سیرجان که جوانی ۲۱ ساله است به همراه برادرش با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده‌اند. "محسن نیک‌ورز" اظهار کرد: به دنبال یک نزاع قدیمی بین عامل تیراندازی و گروهی دیگر، ضارب پس از تهیه اسلحه شکاری از پسر خاله‌اش ظهر روز شنبه ۱۳ بهمن ماه جاری به محل یک کارواش در خیابان ابوریحان سیرجان می‌رود و با انگیزه انتقام پنج نفر را با اسلحه زخمی می‌کند. وی افزود: سپس متهم پرونده به همراه برادرش به درب مغازه طرف دیگر نزاع رفته و برادر او را با چاقو مورد حمله قرار می‌دهد. نیک ورز تصریح کرد: در این حادثه سه نفر که دو نفر از آن‌ها برادر و فرد سوم پسرخاله متهم اصلی است با اقدام به موقع مأموران پلیس امنیت عمومی دستگیر می‌شوند. دادستان سیرجان گفت: در حال حاضر وضعیت عمومی مصدومان حادثه مطلوب است و تعدادی از این افراد پس از انجام مراحل درمانی از بیمارستان ترخیص شده‌اند. متهم سابقه دار بوده و پیش از آن به دلیل ساخت و نگهداری مشروبات الکلی و ایراد ضرب و جرح عمدی با چاقو در زندان بوده است
حوادث تکان دهنده 24 ساعت گذشته از خیانت تا قتل +18
*قتل هم اتاقی با چاقوی آشپزخانه در حالت مستی سرگرد ابراهیم شریفی رئیس کلانتری ۱۷۰ کهریزک اظهار کرد: نیمه شب پنجشنبه گذشته، ماموران کلانتری ۱۷۱ کهریزک، در جریان وقوع یک فقره درگیری خونین در خوابگاهی واقع در کهریزک قرار گرفته و برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد که دو پسر جوان افغانستانی که در یک اتاق با هم زندگی می‌کردند، پس از مصرف مشروبات الکلی از حالت طبیعی خارج شده و با یکدیگر به مشاجره پرداخته‌اند که در این حین یکی از آن‌ها با استفاده از چاقوی آشپزخانه به دیگری حمله و او را مجروح کرده است. بنابر تحقیقات اولیه ماموران از جسد نوجوان به قتل رسیده مشخص شد که وی با ۲ ضربه به کتف و یک ضربه چاقو به قلب مجروح شده و پیش از رسیدن به ماموران اورژانس به قتل رسیده است. این در حالی بود که یکی از اهالی ساختمانی که این دو نوجوان در آن زندگی می‌کردند، به ماموران گفت که با شنیدن صدای دعوا و درگیری، خود را به اتاق آن‌ها رسانده، اما متاسفانه دیر شده و تا پیش از رسیدن پزشک نوجوان مجروح به قتل رسیده، اما ضارب با همکاری همسایه‌ها گرفتار شده است. سرگرد شریفی، تصریح کرد: در محل زندگی این ۲ نوجوان، پنج نفر دیگر از دوستانشان نیز حضور داشتند که در تحقیقات انجام شده به تشریح ماجرا پرداخته و اعلام داشتند که قاتل پس از مصرف مشروب الکلی و در حالت مستی با دوستش مشاجره کرده که نتیجه مشاجره به قتل انجامیده است. گفتنی است، قاضی کشیک صحنه جرم به همراه ماموران اداره دهم آگاهی پایتخت در محل حضور یافته و پس از انجام بررسی‌های لازم و تکمیل پرونده، جسد برای کالبد شکافی و تعیین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی منتقل شد.
حوادث تکان دهنده 24 ساعت گذشته از خیانت تا قتل +18
*قتل خانم وکیل تنها به دلیل اختلاف کاری مرد میانسالی که یک خانم وکیل را مقابل دادگستری لنگرود به قتل رسانده بود، به قصاص در ملأ عام محکوم شد. صبح ۳۰ اردیبهشت امسال مردی به نام علی با یک سلاح شکاری غیرمجاز در مقابل دادگستری لنگرود خانم وکیلی به نام فرزانه پوررجبی را به قتل رساند. وی پس از دستگیری مدعی شد به خاطر اختلاف کاری این زن را به قتل رسانده است. عبدالصمد خرمشاهی - وکیل مدافع اولیای دم در این باره گفت: اجرای حکم قصاص متهم منوط به تأییدیه (پرداخت) تفاضل دیه از سوی خانواده مقتول خواهد بود. طبق رأی صادره از سوی شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان گیلان در خصوص متهم به قتل این وکیل دادگستری و با استناد به ماده ۲۹۰ قانون مجازات اسلامی و همین طور ماده ۶۵ قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات، متهم پرونده به لحاظ قتل عمدی به یک بار قصاص نفس در ملأعام در محل ارتکاب قتل و به لحاظ حمل سلاح شکاری غیرمجاز به تحمل دو سال حبس و ضبط آن محکوم شد.
حوادث تکان دهنده 24 ساعت گذشته از خیانت تا قتل +18
*قتل همسر به خاطر ترس از جدایی مرد عصبانی پس از ۱۳ سال زندگی زناشویی وقتی متوجه شد همسرش قصد جدایی از وی را دارد، او را خفه کرد. متهم «رودولفو آرلانو» که پس از ۱۳ سال زندگی زناشویی متوجه شده بود همسرش قصد جدایی از وی را دارد، او را خفه کرد و بدنش را به رودخانه انداخت. گزارش‌های پلیس ایالتی تگزاس نشان می‌دهد که پلیس پس از پیدا کردن جسد قربانی که یک وزنه ۵۰ کیلویی نیز به گردنش بسته شده بود، این مرد را به جرم قتل وی بازداشت کرد. «رودولفو» اعتراف کرده که طاقت جدایی از همسرش را نداشته و به همین خاطر او را به قتل رسانده است.
حوادث تکان دهنده 24 ساعت گذشته از خیانت تا قتل +18
*حیله مرد جوان برای خرید غذای حیوانات خانگی/ برداشت پول از حساب فروشندگان سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ اظهار کرد: آخرین روز‌های دی ماه سال جاری ماموران پلیش فتا موفق به شناسایی فردی شدند که از طریق سایت دیوار طعمه‌های خویش را برای کلاهبرداری به دام می‌انداخت.
حوادث تکان دهنده 24 ساعت گذشته از خیانت تا قتل +18 وی افزود: ماموران پلیس فتا در گام نخست تحقیقات پی‌بردند که مرد جوانی پس از شناسایی طعمه‌هایش از سایت دیوار به بهانه خرید غذای حیوانات خانگی با آن‌ها قرار گذاشته و پس از مراجعه حضوری با نشان دادن رسید انتقال کارت به کارت پول به حساب طعمه‌هایش غذا‌های حیوانات خانگی را تحویل گرفته، اما فروشنده‌ها پس از رفتن مرد جوان متوجه شدند که هیچ پولی به حساب آن‌ها واریز نشده است. رییس پلیس فتا ادامه داد: تیم کارشناسی پلیس فتا در این شاخه از تحقیقات پی‌بردند که مرد جوان در زمان رسید بانکی در گوشی موبایلش به طعمه‌هایش ادعا کرده بخاطر ترافیک زیاد بانکی پیامک تراکنش‌ها به دستشان نرسیده و تنها با نشان دادن مرحله انتقال پول در گوشی موبایلش اعتماد طعمه‌هایش را جلب کرده است. سرهنگ تورج کاظمی افزود: ماموران در تجسس‌های پلیسی با پرونده‌های مشابه دیگری که چند زن و مرد جوان در دام فریبکار این مرد قرار گرفته بودند روبرو شدند. رئیس پلیس فتا ادامه داد: ماموران پلیس فتا با توجه به سرنخ‌هایی که در محل خرید غذا‌های حیوانات خانگی به دست آمده بود خیلی زود موفق به شناسایی متهم شدند و در ادامه با اقدامات فنی و پلیسی مخفیگاه این تبهکار را در جنوب تهران ردزنی کردند. سرهنگ کاظمی گفت: روز شنبه ۱۳ بهمن ماه سال جاری ماموران در عملیاتی غافلگیرانه موفق به دستگیری متهم در مخفیگاهش شدند و متهم پس از اعتراف به جعل رسید‌های بانکی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است. سرهنگ کاظمی رییس پلیس فتا تهران در این خصوص گفت: هویت‌ها در فضای مجازی می‌تواند واقعی‌ای نباشد، برخی از مجرمان سایبری برای رسیدن به اهداف شوم و کسب مال غیرمشروع با هویت‌های جعلی و عناوین گمراه کننده و تبلیغات دروغین در برای کلاهبرداری از شهروندان اقدام می‌کنند. وی افزود: قبل از هرگونه خرید و فروش اینترنتی از انتقال واریز پول به حسابتان اطمینان پیدا کنید.
حوادث تکان دهنده 24 ساعت گذشته از خیانت تا قتل +18
*گازگرفتگی در یک ساختمان مسکونی در سعادت آباد/ ۵ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران اظهار کرد: ساعت ۱۲:۱۹ ظهر امروز یک مورد حادثه گازگرفتگی در مجتمع مسکونی در سعادت آباد، خیابان ایثارگران جنوبی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهر تهران اعلام شد که بلافاصله یک ایستگاه به محل اعزام شد. وی افزود: محل حادثه یک مجتمع مسکونی دو بلوکه ۸ طبقه ۱۶ واحده بود که هر کدام از بلوک‌ها موتورخانه جداگانه داشت. سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: با رسیدن آتش نشان‌ها به محل مشاهده کردند ساکنان هر دو بلوک احساس سرگیجه داشتند که در بررسی‌های اولیه وجود گاز منوکسید کربن در محل محرز شد. ملکی گفت: آتش نشان‌ها با رسیدن به محل به سرعت اقدام به خارج کردن اهالی ساختمان کردند. وی بیان کرد: با بررسی کارشناسان آتش نشانی مشخص شد که گاز از موتورخانه ساختمان‌های به دلیل نداشت منافذ خروج از طریق درز‌ها و رایز‌ها به طبقات بالای نفوذ و از طریق هواکش سرویس‌های بهداشتی وارد منازل شده است. وی گفت: آتش نشان‌ها ۵ نفر از اهالی ساختمان را خارج و به مراکز درمانی منتقل کردند.
حوادث تکان دهنده 24 ساعت گذشته از خیانت تا قتل +18
*کلاهبرداری از پرستاران خانگی با ترفند مراقبت از کودک/ پرداخت بدهی با سرقت وسایل طعمه‌ها
مردی که برای پرداخت بدهی خود دست به کلاهبرداری از پرستاران می‌زد با تلاش‌های مستمر تیم عملیات کلانتری ۱۳۷ نصر دستگیر و روانه بازداشتگاه برای انجام تحقیقات تکمیلی شد. سرهنگ کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از اقدامات مجرمانه متهم این پرونده پرده برداشت و گفت: متهم برای این کلاهبرداری‌ها از قشر زنانی سوءاستفاده کرده است که در شرکت‌های کاریابی نام خود را به عنوان پرستار و مراقب کودک ثبت کرده بودند.
حوادث تکان دهنده 24 ساعت گذشته از خیانت تا قتل +18 وی افزود: متهم برای اینکه بتواند اطمینان آن‌ها را کسب کند با انواع ترفند‌ها خودش را فردی متشخص نشان می‌داد و در ادامه خانمی را که با وی برای مراقبت از کودکش قرار گذاشته بود به بیمارستانی در غرب تهران می‌برد و از طعمه خود درخواست می‌کرد که نزد فرزندش در بخش بستری کودکان برود. رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: متهم برای اینکه شکات شک نکنند، به آن‌ها کارت ملی و یک کارت عابربانک که برای مالباخته دیگری بود را تحویل می‌داد و می‌گفت: پرستار پیشین فرزندش بالای سر تخت در بخش کودکان است و باید با او تسویه حساب کند. وی ادامه داد: به این صورت، پس از جلب اعتماد مالباختگان، مرد کلاهبردار از مالباخته می‌خواست بچه را از پرستار قبلی تحویل بگیرد، اما وقتی مالباخته می‌خواست به سراغ کودک برود، وی از مالباخته که مسلما وسایلش را نیز با خود به همراه داشت، تقاضا می‌کرد که اموالش را همان جا داخل ماشین بگذارد، چراکه قرار است بچه را نیز به خانه ببرند و از طرفی اجازه ندارند گوشی موبایل را به بخش کودکان ببرند. وی تصریح کرد: از آنجایی که شرکت کاریابی شماره تماس متهم را در اختیار پرستاران قرار می‌داد، این افراد به متهم اطمینان می‌کردند و به حرف وی نیز گوش می‌دادند و وقتی برای تحویل گرفتن بچه از پرستار قبلی به بیمارستان پا می‌گذاشتند، تازه متوجه می‌شدند که متهم چه کلاهی سرشان گذاشته است. وی با اشاره به دستگیری متهم توسط تیم عملیات کلانتری ۱۳۷ نصر توضیح داد: با توجه به حساسیت موضوع، ماموران سریعا وارد عمل شدند و از آنجایی که در روز هشتم بهمن ماه به کلانتری سه پرونده در این زمینه ارجاع شده بود، با انجام اقدامات و عملیات فنی ویژه، او را که هیچ گونه رد پایی از خود به جا نمی‌گذاشت زمینگیر و دستگیر کردند. وی در ادامه گفت: براساس ادعای متهم، وی یک و نیم سال تبهکاری‌های خود را انجام داده است که انتظار می‌رود شکات او بیشتر از این تعداد باشند و خیلی از آن‌ها برای شکایت به دلیل ترس از آبرو اقدام نکرده‌اند، چراکه متهم گوشی و انواع مدارک هویتی شکات را به سرقت می‌برد و بعد از آن با شکات تماس برقرار می‌کرد و برای مثال عنوان می‌کرد در صورت شکایت مدارک هویتی آن‌ها را خواهد فروخت و یا تصاویر خصوصی شان را در فضای مجازی پخش خواهد کرد. سرهنگ ظهیری با یادآوری این نکته که تا کنون ۵۴ نفر شاکی برای متهم شناسایی شده است، اعلام کرد: از شهروندان درخواست می‌شود به هیچ فرد غریبه‌ای، تحت هر عنوانی و هر چند که ظاهر متشخص و آراسته‌ای داشته باشند، اطمینان نکنند تا هدف سارقان و کلاهبرداران اینچنینی قرار نگیرند. همچنین، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از خانم‌هایی که به این شکل تحت کلاهبرداری قرار گرفته‌اند درخواست کرد برای طرح شکایت به کلانتری ۱۳۷ نصر مراجعه کنند و مطمئن باشند که شکایت‌شان نزد پلیس محفوظ خواهد ماند و ادامه داد: متهم مدعی شده است برای رفع نیاز‌های مالی اش دست به چنین کاری زده است که با توجه به طولانی بودن مدت اقدامات مجرمانه‌اش احتمال می‌رود شکات بیشتری برای شکایت اقدام خواهند کرد. همچنین وی با هشدار به شرکت‌های کاریابی، پرستاری و خدماتی با توجه به شلوغی‌های آخر سال و نزدیک بودن ایام نوروز، عنوان داشت باید در معرفی افراد به نیرو‌های خود دقت عمل لازم را داشته باشند و همان طوری که از کارمندان خود انواع تعهدات را می‌گیرند، از مشتری‌های خود نیز اطمینان کامل را فراهم بیاورند و بعد از آن فرد جویای کار را به طرف مقابل معرفی کنند.
حوادث تکان دهنده 24 ساعت گذشته از خیانت تا قتل +18
*برادرکشی بخاطر گوشی موبایل سرهنگ منصور حشمتیان رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس اظهار کرد: راس ساعت ۹ صبح روز شنبه ۱۳ بهمن ماه، مسئولان بیمارستان الغدیر تهران در تماس با ماموران پلیس از انتقال جسد خونین پسر جوانی از سوی پدر و مادرش به بیمارستان خبر دادند. وی ادامه داد: سریعا تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای تحقیقات ابتدایی وارد عمل شدند و در مراحل ابتدایی مشخص شد که پسر جوان از ناحیه پهلو و ساعد دست چپ، هدف ضربات مهلک چاقو قرار گرفته است. وی بیان داشت: در ادامه با مشخص شدن این موضوع که مقتول ۲۲ ساله، توسط پدر و مادرش به بیمارستان منتقل شده، اما این جوان قبل از رسیدن به بیمارستان به دلیل شدت خونریزی و ضربات چاقو، داخل خودروی پراید پدرش به کام مرگ فرو رفته بود اولیای دم تحت بازجویی قرار گرفتند. وی افزود: در ابتدای امر پدر خانواده هدف تحقیق قرار گرفت که او ادعا کرد پسرش از سوی افراد ناشناس هدف ضربات چاقو قرار گرفته است، اما تناقض‌گویی‌های پدر جوان کافی بود تا طی بازجویی‌های فنی لب به بازگویی حقیقت گشاید. وی ابراز داشت: پدر مقتول در تشریح این اتفاق گفت: ساعت هفت صبح دو پسرم بخاطر گوشی موبایل با هم درگیر شدند که در این صحنه یکی از پسرانم با چاقو برادرش را هدف قرار داد و وقتی متوجه خونریزی پسرم از ناحیه پهلو و دستش شدم، به سرعت او را سوار بر خودرو به همراه همسرم به بیمارستان منتقل کردیم که پیش از رسیدن به اورژانس او فوت کرده بود. این مقام انتظامی تصریح کرد: با ثبت این موضوعات در پرونده و مراجعه ماموران به محل وقوع قتل، مشخص شد متهم برادرکش متواری شده است که با هماهنگی با بازپرس کشیک قتل پایتخت، پرونده برای دستگیری قاتل و اقدامات تکمیلی دیگر در اختیار اداره دهم آگاهی پایتخت قرار داده شد و جسد نیز برای تعیین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی منتقل شد.
حوادث تکان دهنده 24 ساعت گذشته از خیانت تا قتل +18
*مرگ دردناک حدیثه ۶ ساله در شکنجه گاه مخوف رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی در مورد جزئیات این ماجرای تلخ گفت: یازدهم دی گذشته، نیرو‌های اورژانس اجتماعی بهزیستی مشهد که در پی تماس کارکنان بیمارستان امدادی (شهید کامیاب) به مرکز درمانی رفته بودند با مشاهده وضعیت وخیم کودک شش ساله‌ای که آثار سوختگی با سیگار و سیم داغ بر پیکر نحیفش نمایان بود بلافاصله موضوع را به پلیس و مراکز ذی صلاح اطلاع دادند. سرهنگ کارآگاه حسین بیات مختاری افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع و اظهار نظر پزشکان معالج مبنی بر احتمال مرگ دختر بچه، زوج جوانی که این کودک را به مرکز درمانی برده بودند با صدور دستور قضایی در حالی بازداشت شدند که قاضی کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) برای بررسی دقیق ماجرا عازم بیمارستان شد و بدین ترتیب گروه زبده‌ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی نیز به فرماندهی سرهنگ غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی) و برای انجام تحقیقات تخصصی در کنار مقام قضایی قرار گرفتند. این مقام انتظامی با اشاره به بررسی‌های مقدماتی در مرکز درمانی تاکید کرد: آثار کودک آزاری هولناک با آتش سیگار و سیم داغ درحالی روی پیکر دختر کوچک مشاهده می‌شد که بخشی از پیکر او و برخی از نقاط حساس بدن وی با آب جوش سوخته بود! به همین دلیل و با دستور قاضی میرزایی، بازجویی‌های تخصصی از زوج جوان دستگیر شده آغاز شد، اما آن‌ها در مراحل اولیه تحقیقات مدعی بودند که دختر مذکور ظرف آب جوش روی اجاق تک شعله را ناخواسته روی خودش ریخته است و آن‌ها نقشی در ماجرای سوختگی‌های شدید روی پیکر وی نداشته اند! بنا به گفته سرهنگ بیات مختاری، مرد ۳۰ ساله که سیاوش نام دارد و معتاد به انواع مواد مخدر از جمله شیشه و کریستال است در ادامه بازجویی‌ها ادعا کرد: دختر بچه شش ساله را حدود دو هفته قبل از وقوع این حادثه وحشتناک، زنی که در پنجراه مشهد گدایی می‌کرد به او سپرده است تا در کنار سه فرزند دیگرش از وی نگهداری کند که این حادثه رخ داد. رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با تاکید بر این که این دختر ساعاتی بعد از انتقال به مرکز درمانی دچار مرگ مغزی شد و جان سپرد، در تشریح معمای این جنایت اضافه کرد: با تشکیل پرونده جنایی درباره چگونگی وقوع این حادثه مرگبار، گروه ویژه کارآگاهان با کسب راهنمایی‌های قضایی به تحقیقات خود ادامه دادند، ولی زوج جوان همچنان هرگونه دخالت در ماجرای مرگ دختر بچه را انکار می‌کردند تا این که بعد از گذشت بیش از یک ماه از این حادثه دردناک، سیاوش (متهم) در اعترافاتی تکان دهنده پرده از این کودک آزاری هولناک در شکنجه گاه مخوف برداشت و گفت: من انگشترفروش دوره گرد هستم که در پنجراه مشهد بساط می‌کنم و نه تنها به انواع مواد مخدر اعتیاد دارم بلکه هر نوع قرص مخدردار یا خواب آوری را نیز استفاده می‌کنم. در روز‌های اول دی، زن گدایی را دیدم که در آن سرمای سوزان دختر بچه‌ای را همراه داشت و به خاطر اعتیادش نمی‌توانست از آن دختر نگهداری کند به همین دلیل او این دختر (مقتول) را به من سپرد تا در کنار سه فرزند خردسال خودم مدتی هم از او سرپرستی کنم. من هم پذیرفتم و آن دختر را به منزل آوردم! ولی او مدام جیغ می‌کشید، گریه می‌کرد و آرام و قرار نداشت. در این حال من هم که با مصرف شیشه و کریستال و انواع قرص‌های شیمیایی، دچار توهم می‌شدم برای این که او را ساکت کنم با سیگار یا سیم داغ استعمال مواد مخدر، او را می‌سوزاندم! با وجود این دختر بچه مذکور که مادرش او را «حدیثه اسماعیل زاده» صدا می‌زد و من هم با این نام صدایش می‌کردم باز هم بیشتر جیغ می‌کشید و فریاد می‌زد به طوری که دیگر کنترل خودم را از دست می‌دادم و ... سرهنگ کارآگاه حسین بیات مختاری با اشاره به ادامه اعترافات این متهم ۳۰ ساله درباره چگونگی وقوع حادثه مرگبار افزود: این متهم که اهل یکی از شهر‌های شمالی کشور است درباره تشنج کودک در شب وقوع حادثه گفت: «به خاطر این که سوختگی‌های روی پیکر «حدیثه» دچار عفونت شده بود و او از شدت ناراحتی فریاد می‌زد، او را زیر دوش حمام بردم تا بدنش را برای از بین بردن عفونت‌ها شست وشو بدهم، ولی آب دوش حمام جوش بود و اندام این دختر دچار سوختگی شد در همین حال بود که ناگهان حدیثه تشنج کرد و من که با دیدن وضعیت وخیم او ترسیده بودم بلافاصله همسرم را از خواب بیدار کردم و او را با آژانس تلفنی از خیابان کوشش (محل سکونت متهم) به بیمارستان امدادی رساندیم. به گفته رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی، این متهم به قتل ۳۰ ساله که چند فقره سابقه کیفری در زمینه سرقت دارد در ادامه اعترافاتش افزود: به دلیل این که می‌ترسیدیم ما را دستگیر کنند ابتدا سوختگی با ظرف آب جوش را مطرح کردیم، اما وقتی دیدم این حرف‌ها مورد توجه قاضی قرار نمی‌گیرد مجبور شدم واقعیت را در حضور کارآگاهان شرح دهم. گفتنی است: با دستور ویژه قاضی میرزایی برای شناسایی پدر و مادر حقیقی دختری که هم اکنون به نام «حدیثه» شناخته می‌شود تحقیقات سرهنگ علی بهرامزاده (افسر پرونده) در کنار گروه ویژه کارآگاهان درحالی آغاز شده است که هنوز زوایای پنهان دیگری در این ماجرای وحشتناک وجود دارد و فرضیه‌های مهمی، چون کودک ربایی نیز مورد کنکاش‌های پلیس قرار گرفته است چرا که احتمال می‌رود نام واقعی کودک «حدیثه اسماعیل زاده» نباشد و فرد یا افرادی او را ربوده باشند در عین حال بررسی‌های کارآگاهان با راهنمایی‌های قاضی کاظم میرزایی در این پرونده جنایی وارد مرحله جدیدی شده است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • شهاب

    واقعا خدا نابود کند این چنین افراد را