شمانیوز

با توجه برودت هوا و بارش برف در برخی شهرستان پیش بینی می‌شود سه شنبه 23 بهمن ماه برخی از مدارس در نوبت صبح تعطیل اعلام شوند

به گزارش شمانیوز، با توجه برودت هوا و بارش برف در برخی شهرستان پیش بینی می‌شود سه شنبه 23 بهمن ماه برخی از مدارس در نوبت صبح تعطیل اعلام شوند. در صورت اعلام رسمی تعطیلی مدارس توسط آموزش و پرورش در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. با ما همراه باشید(این خبر بروز رسانی خواهد شد)...
تعطیلی مداس در روز سه شنبه 23 بهمن
بارش برف وکولاک برخی مدارس شهرستان مهدیشهر را به تعطیلی کشاند محمد دستورانی مدیرکل آموزش و پروش استان سمنان گفت: فردا سه شنبه ۲۳ بهمن، مدارس روستا‌های چاشم و فولاد محله در همه مقاطع تحصیلی تعطیل است. وی افزود: مدارس شهمیرزاد در همه مقاطع تحصیلی با دو ساعت تاخیر و مدارس ابتدایی مهدیشهر با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود.
تعطیلی مداس در روز سه شنبه 23 بهمن
تعطیلی برخی از مدارس نوبت صبح در فارس حمیدرضا شعبانی مدیر روابط عمومی اداره کل اداره آموزش و پرورش فارس گفت: در بعضی از نقاط استان فارس از جمله شهرستان سپیدان، اقلید، ممسنی برف سنگین در حال بارش است و منجر به تعطیلی مدارس نوبت صبح این شهرستان‌ها شد. وی با اشاره به تداوم سامانه بارشی که از بعد از ظهر یکشنبه ۲۱ دی ماه وارد وارد استان شده، افزود: طی این مدت احتمال آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل‌ها و طغیان رودخانه‌ها وجود دارد. شهرستان سپیدان تمامی مدارس شهرستان سپیدان شامل: شهر اردکان و بخش‌های مرکزی وهماشهر به جز بخش بیضا فردا سه شنبه ۲۳ بهمن ماه ۹۷ در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر و راس ساعت ۹ صبح فعالیت خود را اغاز می‌کنند. شهرستان بوانات تمامی مدارس ابتدایی و متوسطه شهرستان‌های بوانات شامل (بخش‌های مرکزی و مزایجان به جز بخش سرچهان) تعطیل است. شهرستان خرمبید تمامی مدارس متوسطه اول و دوم خرمیبد فردا در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر راس ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز می‌کنند. شهرستان آباده تمامی مقاطع تحصیلی دهستان خسرو شیرین و همچنین تمامی مدارس ابتدایی شهرستان اباده تعطیل است. تمامی مدارس متوسطه اول و دوم شهرستان اباده فردا سه شنبه ۲۳ بهمن ماه ۹۷ در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر و راس ساعت ۹ صبح فعالیت خود را اغاز می‌کنند شهرستان اقلید تمامی مدارس شهرستان اقلید سه شنبه ۲۳ بهمن ماه تعطیل است. همچنین تمامی مدارس بخش دشمن زیاری شهرستان ممسنی تعطیل است.
تعطیلی مداس در روز سه شنبه 23 بهمن
کلاس‌های دانشگاه پیام نور دماوند ۲۳ بهمن تعطیل است حیدر امیرپور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به دلیل بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر، کلیه کلاس‌های دانشگاه پیام‌نور مرکز دماوند در نوبت صبح و عصر در روز سه شنبه ۲۳ بهمن تعطیل است. وی افزود: پرسنل کادر اداری دانشگاه طبق معمول بر سر کار خود حاضر خواهند بود و تعطیلی تنها مربوط به کلاس‌های درس است.
تعطیلی مداس در روز سه شنبه 23 بهمن
مدارس ابتدایی آباده و خرم بید فردا تعطیل است مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، گفت: طی هماهنگی‌های انجام شده مدارس ابتدایی آباده و خسروشیرین فردا تعطیل است و مدارس مقطع متوسطه اول و دوم نیز ساعت ۹ صبح فعال می‌شوند. حمد شعبانی ادامه داد: مدارس مقطع ابتدایی شهرستان خرم بید تعطیل و مدارس مقطع متوسطه اول و دوم نیز ساعت ۹ صبح آغاز بکار می‌کنند. وی یادآور شد: مدارس بوانات نیز به غیر از بخش سرچهان فردا تعطیل است.
تعطیلی مداس در روز سه شنبه 23 بهمن
مدارس برخی شهر‌ها در استان همدان فردا تعطیل است به علت بارش برف و لغزندگی سطح معابر عمومی مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی سراسر استان در نواحی یک و ۲ همدان، تویسرکان و قلقل رود، بهار و لالجین، کبودرآهنگ و گل‌تپه، رزن، سرد رود و قروه درجزین، فامنین و قهاوند در نوبت صبح فردا سه‌شنبه ۲۳ بهمن‌ماه تعطیل است.
تعطیلی مداس در روز سه شنبه 23 بهمن
مدارس شهرستان اقلید فردا تعطیل است
بنا بر اعلام مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس مدارس شهرستان اقلید و بخش دشمن زیاری فردا تعطیل است. همچنین مدارس شهرستان سپیدان به غیر از بیضا،ساعت ۹ صبح مشغول بکار خواهند شد.
تعطیلی مداس در روز سه شنبه 23 بهمن
برودت هوا و بارش برف مدارس ۴ شهرستان تهران را به تعطیلی کشاند مجتبی ولیپوری رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار کرد: به دلیل بارش برف، برودت هوا و یخبندان معابر، فردا سه شنبه ۲۳ بهمن ماه، تمام مدارس شهرستان‌های فیروزکوه، دماوند و رودهن در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است. وی افزود: همچنین در شهرستان پردیس مدارس مقطع پیش دبستان، ابتدایی و متوسطه اول تعطیل است
تعطیلی مداس در روز سه شنبه 23 بهمن
مدارس ابتدایی زاهدان فردا تعطیل اعلام شد مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: به دلیل وزش باد شدید و افزایش غلظت ریزگرد‌ها فردا مدارس مقطع ابتدایی و پیش دبستانی زاهدان و بخش «نصرت آباد» در نوبت صبح تعطیل است. عبدالرحمن شهنوازی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: بنابر تصمیم ستاد مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان و با موافقت و دستور استاندار فردا سه شنبه ۲۳ بهمن تمامی مدارس مقطع ابتدایی و پیش دبستانی زاهدان و بخش نصرت آباد به دلیل وزش باد شدید، افزایش غلظت ریزگرد‌ها و افزایش میزان آلودگی هوا تعطیل اعلام شد. مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: براساس هشدار‌های هواشناسی مبنی بر ادامه وزش باد و افزایش غلظت ریزگرد‌ها در نوار غربی، نواحی مرکزی و نوار شرقی استان تا اواخر وقت فردا از مردم این مناطق به ویژه بیماران، سالمندان و کودکان خواهشمندیم در این مدت از تردد‌های غیر ضروری در فضای باز خودداری کنند.
تعطیلی مداس در روز سه شنبه 23 بهمن
تعطیلی مدارس در نوبت صبح در شهرستان بویراحمد روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد طی اطلاعیه‌ای از تعطیلی مدارس در نوبت صبح در شهرستان بویراحمد خبر داد. در این اطلاعیه آمده است، به علت بارش برف، تمامی مدارس شهرستان بویراحمد در نوبت صبح روز سه شنبه تعطیل است.
تعطیلی مداس در روز سه شنبه 23 بهمن
مدارس شهر سی سخت فردا سه شنبه تعطیل است روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دنا طی اطلاعیه‌ای از تعطیلی مدارس شهر سی سخت در فردا سه شنبه خبر داد. در این اطلاعیه آمده است که به علت بارش برف و یخ زدگی معابر در شهر سی سخت مدارس در همه مقاطع تعطیل است.
تعطیلی مداس در روز سه شنبه 23 بهمن
مدارس تمام مقاطع تحصیلی در فیروزکوه فردا سه شنبه تعطیل است مدارس تمام مقاطع تحصیلی در فیروزکوه فردا سه شنبه به دلیل برف، سرما و یخبندان تعطیل است. بارش برف که از بامداد دوشنبه در فیروزکوه اغاز شده است، سبب شده، که ارتفاعات برف نشسته در مناطق کوهستانی این شهرستان از یک متر نیز بگذرد. فرمانداران فیروزکوه در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: به دلیل بارش برف سنگین، سرما و یخبندان همه مدارس فیروزکوه در نوبت صبح فردا سه شنبه ۲۳ بهمن ماه تعطیل است. مهدی یوسفی جمارانی اضافه کرد: البته با تلاش نیرو‌های مسئول، تا این لحظه تمام محور‌های مواصلاتی فیروزکوه باز است، اما برای تردد در این محور‌ها به همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است.
تعطیلی مداس در روز سه شنبه 23 بهمن
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید