کد خبر : 890004

با توجه برودت هوا و بارش برف در برخی شهرستان پیش بینی می‌شود شنبه 27 بهمن ماه برخی از مدارس در نوبت صبح تعطیل اعلام شوند

به گزارش شمانیوز ، با توجه برودت هوا و بارش برف در برخی شهرستان پیش بینی می‌شود شنبه 27 بهمن ماه برخی از مدارس در نوبت صبح تعطیل اعلام شوند. در صورت اعلام رسمی تعطیلی مدارس توسط آموزش و پرورش در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. با ما همراه باشید(این خبر بروز رسانی خواهد شد)...

تعطیلی مدارس شنبه 27 بهمن 97

بارش برف مدارس اردبیل را تعطیل کرد
به دنبال بارش سنگین برف در بیشتر مناطق استان اردبیل و با توجه به اطلاعیه شماره ۲ اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در برخی از شهر‌های استان، کلیه مقاطع تحصیلی تعطیل شد. در اطلاعیه‌ای که توسط اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل صادر شد؛ در اردبیل، سرعین، نمین، نیر، هیر، گرمی، مشگین شهر، ارشق، لاهرود و کوثر کلیه مقاطع تحصیلی و در خلخال و خورش رستم پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول و در شاهرود و انگوت، پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل اعلام شد.برف نسبتا سنگین که از ظهر روز جمعه در بسیاری از مناطق استان اردبیل شروع شده بود ادامه داشته و باعث کندی تردد در معابر و جاده‌های استان شده است.
تعطیلی مدارس شنبه 27 بهمن 97
تعطیلی برخی از مدارس آذربایجان‌شرقی
به علت بارش برف و برودت هوا، فردا شنبه ۲۷ بهمن ماه مدارس تعدادی از شهر‌ها و بخش‌های آذربایجان‌شرقی تعطیل است. در منطقه سراب تمام مدارس شهری و روستایی در تمام دوره‌های تحصیلی، شیفت صبح تعطیل است. در منطقه هشترود تمام مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی، با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد. در منطقه مهربان مدارس استثنایی، پیش دبستانی و ابتدایی شهری و روستایی تعطیل، و مدارس دوره اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد. در منطقه هریس تمام مدارس شهری و روستایی در تمام دوره‌های تحصیلی، با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد. در منطقه بستان آباد و تیکمه داشتمام مدارس شهری و روستایی در تمام دوره‌های تحصیلی، شیفت صبح تعطیل خواهد بود. در منطقه چاراویماق تمام مدارس روستایی در تمام دوره‌های تحصیلی، و همچنین مدارس استثنائی و پیش دبستانی و ابتدایی شهری شیفت صبح تعطیل خواهد بود.

تعطیلی مدارس شنبه 27 بهمن 97

مدارس ۷ شهر آذربایجان غربی تعطیل شد آموزش و پرورش آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به توجه به بارش شدید برف در استان شنبه ۲۷بهمن ماه مدارس هفت شهر بوکان، مهاباد و سردشت، تکاب، شاهین دژ، کشاورز و پیرانشهر در نوبت صبح تعطیل است. در این راستا در شهرستان بوکان، مدارس ابتدایی شهری و تمامی مدارس روستایی، در شهرستان مهاباد تمامی مدارس روستایی و در شهرستان سردشت ابتدایی شهری و مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول روستایی در نوبت صبح تعطیل است. همچنین مدارس شهری و روستایی شاهین دژ، تکاب مدارس شهری و تمام مدارس روستایی، پیرانشهر تمام مدارس شهری و روستایی و کشاورز تمامی مدارس شهری و روستایی فردا شنبه به دلیل بارش شدید برف در نوبت صبح تعطیل است. بر اساس اعلام هواشناسی آذربایجان غربی از اواخر هفته جاری بارش برف در سطح استان آغاز شده و تا شنبه نیز تداوم دارد.

تعطیلی مدارس شنبه 27 بهمن 97

تعطیلی مدارس شهری و روستایی مهاباد شنبه ۲۷ بهمن ماه مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد گفت: مدارس شهر‌های گوگ‌تپه، خلیفان و تمامی مدارس روستایی شهرستان مهاباد نوبت صبح فردا تعطیل است. شاوله مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد گفت: به دلیل بارش برف و برودت هوا و لغزنده بودن مسیر‌های مواصلاتی، مدارس شهر‌های گوگ‌تپه، خلیفان و تمامی مدارس روستایی شهرستان مهاباد نوبت صبح فردا شنبه ۲۷ بهمن ماه در تمامی مقاطع تعطیل است.

تعطیلی مدارس شنبه 27 بهمن 97

بارش سنگین برف برخی از مدارس استان اردبیل را تعطیل کرد بارش برف که از عصر جمعه شدت گرفته است، منجر به تعطیلی برخی از مدارس مقطع پیش از ظهر استان اردبیل شد. پیرو تداوم بارش برف و کاهش محسوس دما، در شهرستان‌های اردبیل، نمین، مشگین‌شهر و ارشق مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول در سری پیش از ظهر تعطیل خواهند بود. همچنین در شهرستان سرعین تمامی مقاطع تحصیلی و در گرمی و لاهرود نیز مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی سری قبل از ظهر تعطیل می‌باشند. گفتنی است طی اطلاعیه صادره فعالیت آموزشی تمامی مدارس استثنائی استان تعطیل شده و در صورت تداوم بارش‌ها اطلاعیه‌های بعدی نیز در ساعات منتهی به صبح صادر خواهد شد. با اعلام سازمان هواشناسی، شرایط جوی سرد تا روز دوشنبه در تمامی مناطق استان به ویژه نواحی مرکزی و جنوبی حاکم شده و در این مدت حجم بارش برف قابل انتظار در مناطق کوهستانی به ۱۰ تا ۳۰ سانتی‌متر نیز خواهد رسید.
تعطیلی مدارس شنبه 27 بهمن 97
برف مدارس ۳ شهرستان آذربایجان غربی را تعطیل کرد آموزش و پرورش آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه‌ای اعلا کرد: به توجه به بارش شدید برف در برخی از مناطق استان شنبه ۲۶ بهمن ماه مدارس سه شهرستان بوکان، مهاباد و سردشت در نوبت صبح تعطیل است. در این راستا در شهرستا بوکان، مدارس ابتدایی شهری و تمامی مدارس روستایی، در شهرستان مهاباد تمامی مدارس روستایی و در شهرستان سردشت ابتدایی شهری و مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول روستایی در نوبت صبح تعطیل است. بر اساس اعلام هواشناسی آذربایجان غربی از اواخر هفته جاری بارش برف در سطح استان آغاز شده و تا شنبه نیز تداوم دارد.
تعطیلی مدارس شنبه 27 بهمن 97
بارش برف مدارس کردستان را تعطیل کرد به دلیل بارش شدید برف، لغزندگی معابر، مشکل تردد و با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر تداوم بارش‌ها بر اساس تصمیم فرمانداران فردا شنبه ۲۷ بهمن ماه ۹۷ تعدادی از مدارس استان به شرح ذیل در نوبت صبح تعطیل است. شهرستان بانه: کلیه مدارس سطح شهر و روستا شهرستان سقز و منطقه زیویه: کلیه مدارس سطح شهر و روستا منطقه کلاترزان: کلیه مدارس سطح شهر و روستا شهرستان مریوان: کلیه مراکز پیش دبستان و مدارس بخش سرشیو، منطقه کوماسی و جانوره
تعطیلی مدارس شنبه 27 بهمن 97

در حال بروز رسانی...

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید