کد خبر : 892003

وزیر آموزش و پرورش خبرداد:

وزیر آموزش و پرورش با بیان این که من نسبت به چالش‌های ایجاد شده برای معلمان مدارس حمایتی بی‌تفاوت نیستم، گفت که مطالبات یک ساله معلمان حق التدریس تا پایان امسال پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگر شمانیوز و به نقل از ایسنا، سیدمحمد بطحایی با بیان این که پرداخت مطالبات فرهنگیان از جمله اقدامات در دستور کار وزارت آموزش و پرورش است، اظهار کرد: مراحل اداری پرداخت مطالبات فرهنگیان انجام و حدود دو هفته پیش اعتبار تخصیص یافته شده به خزانه کشور واریز شده است. وی افزود: امیدواریم تا آخر سال بخشی از مطالبات فرهنگیان از محل اعتبارات تخصیص یافته شده پرداخت شود.
پرداخت مطالبات فرهنگیان تا پایان سال وزیر آموزش و پرورش با بیان این که ۷۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای پردخت مطالبات فرهنگیان تخصیص داده شده است، گفت: مطالبات یک ساله معلمان حق التدریس تا پایان امسال پرداخت می‌شود. بطحایی در ادامه با اشاره به این که خوشبختانه سازمان اداری استخدامی کاملا با وزارت آموزش و پرورش و نیاز‌ها همسو است، تصریح کرد: تمام اعدا و رقم‌های اعلام شده در رابطه با تعداد نیرو‌های مورد نیاز آموزش و پرورش از سوی سازمان استخدامی کشور تأیید شده است.
با استخدام ۵۵ هزار نفر در آموزش و پرورش موافقت شد
بطحایی درباره استخدام جدید در آموزش و پرورش، گفت: خوشبختانه سازمان اداری و استخدامی کاملا همسو با نیازهای آموزش و پرورش است و تاکنون به مانعی برنخوردیم.

وی ادامه داد: رقم ۵۵ هزار نفر در تعامل با سازمان اداری و استخدامی مورد قبول است که البته یک بخش برای ماده ۲۸ و بخشی هم از طریق کنکور و دوره‌های ۴ ساله است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید