کد خبر : 893738

فرماندار دزفول گفت: با توجه به شرایط جوی در 48 ساعت آینده و پیش‌بینی‌ بارش 80 میلی‌متری در سطح شهر دزفول و بارش 150 میلی‌متری در کوهستان برای شهرستان دزفول اعلام وضعیت اضطراری شد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فارس: فرماندار دزفول گفت: با توجه به شرایط جوی در 48 ساعت آینده و پیش‌بینی‌ بارش 80 میلی‌متری در سطح شهر دزفول و بارش 150 میلی‌متری در کوهستان برای شهرستان دزفول اعلام وضعیت اضطراری شد.
محمد حیدری: اعلام وضعیت اضطراری در دزفول
محمد حیدری فرماندار دزفول عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: با توجه به شرایط جوی در 48 ساعت آینده و پیش‌بینی‌ بارش 80 میلی‌متری در سطح شهر دزفول و بارش 150 میلی‌متری در کوهستان برای شهرستان دزفول اعلام وضعیت اضطراری شد. وی افزود: بارندگی‌های روزهای آینده باعث افزایش حجم سد دز می‌شود که مجبور به افزایش خروجی سد می‌شویم و از طرفی روان‌آب‌ها در سطح شهر احتمال خطر را افزایش می‌دهد. فرماندار دزفول عنوان کرد: مردم در سطح شهرستان و مسافران نوروزی احتیاط لازم را داشته باشند و دستگاه‌های اجرایی در آماده‌باش باشند تا در چهارچوب وضعیت اضطراری از امکانات موجود استفاده شود. وی گفت: برخی سیل‌بندها دچار اشکالاتی شدند که در تلاش هستیم هرچه سریع‌تر برطرف کنیم و تا کنون هیچ روستایی در منطقه دزفول تخلیه نشد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید