کد خبر : 893765

پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) روز دوشنبه از مناطق سیل زده گلستان بازدید کرد. وی در بازدید از شهر آق قلا دچار مصدومیت جزئی از ناحیه پا شد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) روز دوشنبه از مناطق سیل زده گلستان بازدید کرد. وی در بازدید از شهر آق قلا دچار مصدومیت جزئی از ناحیه پا شد.
جزئیات مصدومیت رئیس کمیته امداد در جریان بازدید از مناطق سیل زده آق‌قلا +عکس
سیل روز‌های اخیر در گلستان سبب خسارت عمده به منازل مسکونی و تجاری و اراضی کشاورزی شده است. به‌گفته مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان میزان بارش در برخی از ایستگاه‌ها به ۳۱۵ میلی‌متر هم رسید و این در حالی است که کل بارندگی متوسط استان در شرایط عادی ۴۵۰ میلی‌متر است یعنی بالغ بر ۶۰ درصد بارندگی سالیانه در ۲۴ ساعت اتفاق افتاده است. سید پرویز فتاح ظهر امروز در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده در گفتگو با مردم استان اظهارداشت: در پنج شهرستان گمیشان، گنبدکاووس، آق قلا، بندرترکمن و آزادشهر در گلستان حدود ۲ هزار خانوار تحت پوشش امداد دچار آسیب و خسارت شده‌اند. رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور افزود: از محل کمک‌های امداد و خیران، برای همه مددجویان آسیب‌دیده، مسکن مقاوم احداث می‌شود. هم اکنون وزیر کشور نیز در منطقه حضور دارد و ۶ وزیر هم از مناطق سیل زده گلستان بازدید کردند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید