کد خبر : 894972

سخنگوی اورژانس کشوراز ریزش تونل در تقاطع آزادی – لباف خبر داد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز، مجتبی خالدی، با اشاره به ریزش تونل مترو در تقاطع آزادی لباف گفت: تاکنون ۳ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شده است.
جزئیات ریزش تونل مترو تهران

اما جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این خصوص اظهار کرد: تاکنون در این خصوص گزارشی به سازمان آتش نشانی اعلام نشده است.

وی ادامه داد: استعلام‌هایی نیز از همه ایستگاه‌ها انجام شده و در این خصوص گزارشی نداشته‌ایم.

تکمیلی: فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران در خصوص «ریزش مترو در تهران»، گفت: چنین خبری صحت ندارد و گزارشی در این باره دریافت نکرده‌ایم.

جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی در خصوص ریزش مترو در غرب تهران، گفت: تا این لحظه چیزی در خصوص ریزش مترو به ما اطلاع داده نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که احتمال دارد ریزش رخ داده باشد اما مترو به شما اطلاع ندهد، گفت:معمولا این چنین نیست و اگر حادثه ای در سطح ریزش رخ دهد مسئولان مترو ما را مطلع می‌کنند.

جزئیات جدید از حادثه متروی تهران
تکمیلی: مدیرعامل شرکت متروی تهران، ر یکی از تونل‌های در حال ساخت دسترسی به ایستگاه توحید واقع در خیابان نواب ریزش جزئی رخ داد، که یک نفر مجروح شده است.
علی امام ، با اشاره به پیگیری‌های انجام شده در خصوص ریزش یکی از ایستگاه‌های مترو گفت: ریزش جزئی در یکی از تونل‌های دسترسی به ایستگاه متروی توحید واقع در خیابان نواب رخ داد، که این حادثه یک مجروح داشته است. همچنین مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو نیز به مهر گفت: ریزشی در تونل متروی نواب نداشته‌ایم و بر اساس گزارش‌های رسیده ساختمانی در نزدیکی این ایستگاه دچار ریزش شده است. وی ادامه داد: در حال حاضر ایستگاه تقاطع خط ۴ و ۷ در خیابان نواب در حال خدمات رسانی به شهروندان است. امام در توضیح تکمیلی این حادثه به مهر گفت: در این بخش از تونل کارگری در حال نصب پروفیل فولادی برای تحکیم دیواره‌ها بوده که حادثه کوچکی در جریان نصب آن به وجود می‌آید. مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور نیز در خبر تکمیلی به مهر اعلام کرد: ساختمانی همجوار با ایستگاه متروی نواب گود برداری شده که این ساختمان دچار ریزش شده است. وی ادامه داد: در این حادثه یک نفر مصدوم شده که به بیمارستان امام خمینی منتقل شده است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید