کد خبر : 894976

مرد افغان در تهران که با شکایت همسرش به شکنجه و آزار دختر ۱۲ ساله اش متهم شده بود دیروز با حکم قضایی ازاین اتهام تبرئه شد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از رکنا: مرد افغان در تهران که با شکایت همسرش به شکنجه و آزار دختر ۱۲ ساله اش متهم شده بود دیروز با حکم قضایی ازاین اتهام تبرئه شد.
تجاوز جنسی پدر به دخترش در تهران مقابل مادر + عکس
رسیدگی به این پرونده از پارسال به دنبال شکایت یک زن جوان و دختر ۱۲ ساله اش به نام مهسا در دستور کار پلیس قرار گرفت. زن جوان که افغان است گفت: ۱۴ سال قبل با محسن که یکی از بستگان دورمان بود ازدواج کردم. بعد‌ها صاحب یک دختر و پسر شدم. اما از یکسال قبل متوجه شدم محسن دخترمان را که در آن زمان ۱۱ ساله بود آزار می‌دهد. چند بار با محسن درگیر شدم، اما او من و دخترمان را شدت کتک زد و مارا شکنجه می‌کرد. همسرم در حضور من دخترمان را به اتاقی می‌برد و او را آزار می‌داد. حالا از این وضعیت خسته شده ام و آمده ام تا از همسرم شکایت کنم. به دنبال اظهارات تکان دهنده این زن دختر نوجوان به پزشکی قانونی معرفی شد. وقتی پزشکی قانونی تایید کرد این دختر مورد آزار قرار گرفته است پدرش بازداشت شد، اما خودش را بی گناه خواند.
وی ادعا کرد قربانی توطئه همسرش شده و همسرش برای جدا شدن از وی چنین سناریویی را مطرح کرده است. زن جوان، اما گفت: پدر شوهرش نیز از این ماجرا مطلع است، ولی کاری در این زمینه انجام نداده است. تحقیقات در این زمینه ادامه پیدا کرد، ولی چون دلیلی برای اثبات آزار دختر نوجوان از سوی پدرش به دست نیامد محسن با قرار وثیقه آزاد شد. وی دیروز به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران احضار شد تا درباره اتهام آزار و شکنجه دخترش پاسخگو باشد. در این جلسه زن جوان و دخترش حضور داشتند. زن جوان گفت: چندین بار قصد داشتم از همسرم شکایت کنم، اما چون خودم وقتی کودک بودم پدر را از دست دادم از این شکایت منصرف شدم. می‌خواستم پدر بالای سر فرزندانم باشد، اما دیگر تحملم تمام شد. حالا هم می‌خواهم از همسرم جدا شوم. همسرم حتی اجازه نمی‌دهد با پسرم که ۵ سال دارد تلفنی صحبت کنم یا او را ببینم. مرد افغان، اما منکر اتهام کودک آزاری و شکنجه سیاه دخترش شد و گفت: باور کنید من دخترم را آزار نداده ام. همسرم برای اینکه بتواند از من جدا شود چنین موضوعی را مطرح کرده است. او حتی ۱۵ میلیون تومان پول پیش خانه مان را هم از صاحب خانه گرفته است. در این بین زن جوان شوهرش را دروغگو خواند و گفت: این مرد دروغ می‌گوید. وقتی این شکایت را مطرح کردم شوهرم و پدرش با زنجیر به خانه مان آمدند و من و دخترم را از خانه بیرون کردند. شوهرم از من خواسته تا مهریه ام را که ۱۴ سکه است ببخشم، اما چون قبول نکردم این تهمت را به من می‌زند. حالا هم اگر به قرآن سوگند بخورد که دخترم را آزار نداده و او را شکنجه نکرده است از شکایتم صرف نظر می‌کنم. محسن نیز با قسم به اسماءجلاله گفت که دخترش را آزار نداده است. به این ترتیب جلسه پایان یافت و هیات قضایی محسن را از اتهام کودک آزاری و تجاوز به دخترش تبرئه کرد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید