کد خبر : 895037

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از تصادف اتوبوس با چند خودروی سواری و جان باختن ۱۴ نفر از هم‌وطنان در این حادثه خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور ، از تصادف اتوبوس و چند خودروی سواری در محل اتوبان ساوه - تهران خبر داد. وی افزود: این حادثه که ساعتی پیش به وقوع پیوسته است، باعث آتش‌سوزی چند خودروی سواری شده است.
جزئیات تصادف وحشتناک در اتوبان تهران - ساوه + عکس
خالدی با بیان اینکه پس از اعلام حادثه، ۷ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند گفت: براساس گزارش‌های تلفنی تاکنون ۱۴ نفر جان خود را از دست داده‌اند و ۷ نفر از آن‌ها به علت سوختگی غیرقابل شناسایی هستند. وی در پایان گفت: برای انتقال مصدومین به مراکز درمانی یک فروند بالگرد نیز به محل حادثه اعزام شده است.
تکمیلی/
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا: امروز در غرب استان تهران در کیلومتر ۳۰ آزاد راه ساوه به تهران یک دستگاه اتوبوس با چند دستگاه خودرو برخورد کرد. بر اثر این حادثه شش نفر جان باختند و ۴ نفر مجروح شدند. ترافیک در محدوده فوق سنگین است و مأموران در حال بازگشایی محور هستند.
تکمیلی/2:
مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه ساعاتی قبل تصادف یک دستگاه اتوبوس و چهار خودروی سواری منجر به مصدومیت و فوت ۱۴ نفر از هم‌وطنانمان شد، اظهار داشت: سرنشینان اتوبوس قبل از گسترش حریق از در پشتی اتوبوس خارج شده بودند. وی افزود: ۲ مصدوم به بیمارستان لقمان حکیم و ۳ تن دیگر توسط اورژانس هوایی برای درمان به بیمارستان امام خمینی انتقال یافتند. سخنگوی اورژانس کشو ر. تصریح کرد: ۲ مصدوم نیز به و سیله نیرو‌های اورژانس رباط کریم به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شده‌اند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید