کد خبر : 896485

سرهنگ رضایی اضافه کرد: کیشوندان در خرید‌های اینترنتی باید دقت کرده و قبل از دیدن حضوری کالا، از واریز هرگونه وجه خود داری کنند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فرارو: سرهنگ رضایی اضافه کرد: کیشوندان در خرید‌های اینترنتی باید دقت کرده و قبل از دیدن حضوری کالا، از واریز هرگونه وجه خود داری کنند.
تلگرام طلایی و هاتگرام نرم افزار جاسوسی است!؟
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات کیش (فتا) هشدار داد: اپلیکیشن‌هایی که از فیلترینگ عبورمی کنند همانند تلگرام طلایی و تلگرام X. ٬ دوست یابی و همسریابی، آلوده به بد افزار و یا نرم افزار‌های جاسوسی بوده و به محض نصب شدن روی تلفن همراه، اقدام به ارسال اطلاعات به مقصد از پیش تعیین شده می‌کنند. به گزارش ایرنا، سرهنگ 'محمدرضا رضایی' عصر چهارشنبه در برنامه آموزش همگانی ویژه کیشوندان افزود: استفاده از اپلیکیشن‌های عبور از فیلترینگ عواقب خطرناکی دارد٬، زیرا اساس کار این نرم افزار‌ها سوء استفاده از اطلاعات خصوصی کاربران است. وی به شرکت کنندگان در این برنامه توصیه کرد: هنگام نیاز به هر نرم افزار، آن را حتما از منبع اصلی دانلود کنند تا مورد سوء استفاده قرار نگیرند. سرهنگ رضایی اضافه کرد: کیشوندان در خرید‌های اینترنتی باید دقت کرده و قبل از دیدن حضوری کالا، از واریز هرگونه وجه خود داری کنند. رییس پلیس فتا کیش یادآور شد: مردم می‌توانند به صورت شبانه روزی پرسش‌های خود در این زمینه‌ها را از کارشناسان پلیس فتا از طریق وب سایت این پلیس به آدرس اینترنتی www.cyberpolice.ir در بخش فوریت‌های سایبری مطرح کنند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید