کد خبر : 896951

وزیر آموزش‌وپرورش برنامه‌های سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش‌وپرورش که مطابق با برنامه اجرایی سند تحول تنظیم‌شده است، به همراه ویرایش نهایی "برنامه ششم" ابلاغ کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تسنیم، برنامه‌های سال ۱۳۹۸ که مطابق با برنامه اجرایی سند تحول در طول برنامه ششم توسعه تهیه‌شده است، به همراه ویرایش نهایی "برنامه ششم" با امضای وزیر آموزش‌وپرورش جهت اجرا به معاونت‌ها، سازمان‌ها، مراکز، دانشگاه‌ها، دفاتر وادارات کل استان‌ها و سایر سازمان‌ها ابلاغ شد.
جزئیات برنامه‌های سال ۹۸ آموزش‌وپرورش معاونت‌ها، سازمان‌ها، مراکز، دانشگاه‌ها، دفاتر وادارات کل استان‌ها موظف هستند حداکثر ظرف یک ماه پس از ابلاغ این بخشنامه، تمام آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های موردنیاز اجرای برنامه را تنظیم و ابلاغ کنند که پس‌از آن از صدور بخشنامه‌های موردی جلوگیری خواهد شد. گفتنی است ستاد اجرایی سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش با راه‌اندازی ۶ کارگروه مستقل زیر نظام‌های برنامه درسی، تربیت‌معلم و تأمین منابع انسانی، راهبری و مدیریت تربیتی، تأمین و تخصیص منابع مالی، تأمین فضا، تجهیزات و فن‌آوری و پژوهش و ارزشیابی در سطح ستاد و تشکیل ۳۲ شورا در سطح کشور به ریاست مدیران کل آموزش‌وپرورش با راه‌اندازی ۱۹۲ کارگروه در مراکز استان‌ها، گام‌های مؤثری در راستای اجرایی کردن سند تحول برداشته است.

برنامه‌های سال 98 آموزش‌وپرورش را از اینجا مشاهده کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید