کد خبر : 897839

پدر بی رحم چند بار به نوزاد ۲.۵ ماهه خودش تجاوز جنسی کرد و باعث شکستن تمام استخوان‌های این دختر نوزاد شد و سرانجام این دختر طاقت نیاورد و در بیمارستان و در دست پرستار جان سپرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از تاپ ناز: پدر بی رحم چند بار به نوزاد ۲.۵ ماهه خودش تجاوز جنسی کرد و باعث شکستن تمام استخوان‌های این دختر نوزاد شد و سرانجام این دختر طاقت نیاورد و در بیمارستان و در دست پرستار جان سپرد. این پدر روانی ۲۴ سال سن دارد و به دلیل کشتن نوزادش به ۵۰ سال حبس محکوم شده است.
تجاوز به نوزاد 2 ماهه توسط پدرش / استخوان های این نوزاد خرد شد! + عکس
مادر ۲۲ ساله این کودک نیز به اتهام بی‌توجهی در امر نگهداری از فرزندش و سکوت در برابر علایم آزار جسمی مشاهده شده در او و عدم اطلاع‌رسانی به مراکز مربوطه و پلیس به همدستی با همسرش متهم و به ۵ سال حبس محکوم شد. مادر این کودک در سال ۲۰۱۵ با اورژانس تماس گرفت و گفت که فرزندش نفس نمی‌کشد. شیرخوار به بیمارستان آورده و بستری شد و ۳ روز بعد فوت کرد. پزشکی قانونی اعلام کرد این کودک دچار شکستگی ترقوه و ۳۴ شکستگی در پهلو‌ها بود که در حال جوش خوردن بودند و ۳ بار به او وحشیانه تجاوز شده بود و جراحات ناشی از آن قابل تشخیص بود. پدر اعتراف کرد آزار جنسی فرزندش را از ۲ هفتگی او آغاز کرده بود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید