کد خبر : 897890

دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: «باران شیخی» دختر هشت ساله‌ای که چندی پیش در مهاجران شازند از سوی افراد ناشناس ربوده شده بود، از چنگال ربایندگان آزاد شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایرنا، دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: «باران شیخی» دختر هشت ساله‌ای که چندی پیش در مهاجران شازند از سوی افراد ناشناس ربوده شده بود، از چنگال ربایندگان آزاد شد.
اعلام جزئیات آزادی باران شیخی، دختربچه اراکی «عباس قاسمی» افزود: دادستان عمومی و انقلاب زاهدان صبح امروز خبر دستگیری تمامی متهمان این پرونده و آزادی «باران شیخی» را اعلام کرد. او ادامه داد: با هماهنگی و تلاش‌های شبانه روزی نیرو‌های انتظامی، قضایی و امنیتی استان‌های مرکزی و سیستان و بلوچستان این دختر بچه از چنگال ربایندگان آزاد شد و هم اکنون در صحت و سلامت به سر می‌برد. قاسمی ادامه داد: هم اکنون «باران شیخی» در شهر چابهار به سر می‌برد، اما به زودی و بعد از گذراندن مراحل قانونی به آغوش خانواده باز می‌گردد.
اعلام جزئیات آزادی باران شیخی، دختربچه اراکی دادستان عمومی و انقلاب اراک بیان کرد: یک گروه قضایی به نیابت از دادستانی اراک امروز به چابهار اعزام و باران را به اراک باز می‌گردانند. «باران شیخی» دانش آموز هشت ساله روز شنبه ۲۴ فروردین ماه جاری بعد از خروج خانه در شهر مهاجران شازند از توابع استان مرکزی در راه مدرسه مفقود شد و بررسی این حادثه در دستور کار پلیس، مقامات امنیتی و قضایی قرار گرفت.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید