کد خبر : 898080

یک زن بیکار پس از آشنایی با مرد ۵۱ ساله به دلیل بی پولی و در ازای دریافت پول، دو دختر را در سن ۶ و ۸ سالگی به مرد شیطان صفت به منظور تجاوز جنسی می‌فروخت!

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از تاپ ناز: دادستان با تامل و تاسف پرونده را باز و شرح ماجرا را اعلام می‌کند. متهمان این پرونده مرد ۵۱ ساله اهل نیوجرسی و یک زن ۴۴ ساله اهل فیلادلفیا است که در یک اقدام شیطانی بر روی دو دختر ۱۴ و ۱۲ ساله معامله کردند.
جزئیات تجاوز مرد 51 ساله به دوخواهر 8 و 6 ساله / مادری که دخترانش را می‌فروخت! + عکس
" آلفردو روزالس" مردی که با پرداخت پول به مادر دو دختر نوجوان به مدت ۶ سال به ان‌ها تجاوز کرد در رابطه با این اقدام شرورانه گفت::من از سال‌ها پیش با هماهنگی با مادر این دختران با آن‌ها رابطه جنسی برقرار می‌کردم.
جزئیات تجاوز مرد 51 ساله به دوخواهر 8 و 6 ساله / مادری که دخترانش را می‌فروخت! + عکس
روزالس که یک مکانیک متاهل است از سال ۲۰۱۰ با این خانواده آشنا شد و از همان زمان هر هفته برای اجرا کردن نقشه شومش به محل زندگی ان‌ها می‌آمده است. ابتدا اینطور استدلال می‌شده که دختر ۱۲ ساله در آن زمان مورد تجاوز قرار نمی‌گرفته است و چند سالی است که مادرش او را هم فروخته است، اما دختر ۱۴ ساله از همان ابتدای جنایت قربانی نیت شوم مرد و مادرش شده بود، اما متاسفانه بعد از بازجویی‌ها مشخص شد که آزار دختران بی گناه از سن ۶ و ۸ سالگی ان‌ها آغاز شده بود. زن ۴۴ ساله در بازجویی‌ها اذعان داشت که سال‌ها پیش بیکار شده بود و توانایی تامین مخارج زندگی را نداشته به همین علت اقدام به این عمل شرم اور زده است. قاضی پرونده هر دوی این متهمان را به زندان و پرداخت جریمه نقدی به میزان ۵۰۰.۰۰۰ و ۳۰۰.۰۰۰ دلار به ترتیب برای مرد و زن متهم کرد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید