کد خبر : 899532

دیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: بارش‌های رگباری که از شب گذشته آغاز شده و از عصر امروز شدت یافته، سبب جاری شدن سیلاب در برخی مناطق استان شده است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ایرنا: مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: بارش‌های رگباری که از شب گذشته آغاز شده و از عصر امروز شدت یافته، سبب جاری شدن سیلاب در برخی مناطق استان شده است.
جزئیات جاری شدن سیلاب در سمنان
ایرج رئیسیان گفت: بارش‌های رگباری تاکنون، در شهرستان‌های سمنان، سرخه، آرادان و مهدیشهر سبب وقوع سیل در نقاط مختلف شد.
وی با اشاره به جاری شدن سیلاب در برخی راه‌های استان سمنان، تصریح کرد: راهداری، پلیس راه و عوامل امدادی کوشش می‌کنند که مشکلات به وجود آمده در اثر بارش‌های شدید رگباری را مرتفع کنند.
رئیسیان با بیان اینکه هیچ یک از جاده‌های استان سمنان بسته نیست، ادامه داد: شاید در برخی نقاط مسیر‌ها به صورت لکه‌ای توقف ایجاد شده باشد، اما هیچ جاده‌ای در استان سمنان مسدود نیست.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان یادآور شد: هنوز مشخص نشده که سیل به کدام بخش‌ها خسارت زده است و بررسی‌ها باید پس از بارش‌ها انجام شود.
هواشناسی برای ۷۲ ساعت آینده به ویژه در ساعات بعد از ظهر و شب در استان سمنان با شدت بیشتر در نواحی شرقی و شمال شرقی آن، رگبار و تندر و وزش باد شدید و در برخی نقاط احتمال تگرگ پیش بینی کرد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید