کد خبر : 647737

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد گفت: اکران نوروزی سال 95 سینماهای مشهد از 28 اسفندماه آغاز می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد گفت: اکران نوروزی سال 95 سینماهای مشهد از 28 اسفندماه آغاز می‌شود.

صدرا یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: فیلم‌های سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا، «کفش‌هایم کو» ساخته کیومرث پور احمد، «ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی، «خشم و هیاهو» به کارگردانی هومن سیدی، «50 کیلو آلبالو» ساخته مانی حقیقی و «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی تا 15 فروردین ماه 95 بر روی پرده‌های سینماهای مشهد به نمایش گذاشته خواهدشد.

وی ادامه داد: شش فیلم سینمایی یاد شده، ترکیبی از بهترین فیلم‌های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر و فیلم‌های تولید شده خارج از جشنواره است که برای اکران نوروزی سال 95 در نظر گرفته شد.

یوسفی خاطرنشان کرد: سانس‌های این فیلم‌های سینمایی در ایام نوروز، طبق روال گذشته خواهد بود، اما اگر در ایام نوروز با استقبال بیشتری از سوی مردم روبه‌رو شدیم، امکان افزایش سانس‌های بیشتر با هماهنگی معاونت سینمایی و اداره کل نظارت بر سینماهای کشور وجود دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد تصریح کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته قرار است در روزهای آینده، بازدیدی از همه سینماهای مشهد انجام گیرد که وضعیت و کیفیت مطلوبی را برای اکران‌های نوروزی داشته باشند و بتواند پذیرای بهتر مردم در این ایام باشند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید