کد خبر : 897038

فردی که در یک سایت جعلی به دنبال یافتن زن صیغه‌ای بود، ۳۹۰ میلیون ریال ضرر کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، سرهنگ اسماعیل زراعتیان، رییس پلیس شهرستان مرودشت استان فارس در این باره گفت: فرد‌ی با د ر د ست د اشتن مرجوعه قضایی، به پلیس فتا مراجعه کرد و گفت، مبلغ ۳۹۰ میلیون ریال از حسابش بد ون اطلاع وی کسر شد ه است.
۳۹۰ میلیون ضرر برای پیدا کردن زن صیغه‌ای! وی اظهار داشت : ماموران پلیس فتا با انجام یک سری اقد امات فنی و پلیسی، رد پای عامل برد اشت‌های غیرمجاز را د ر شهر تهران یافتند و بلافاصله موضوع را از طریق مقام قضایی پیگیری کرد ه و با اخذ نیابت راهی آن مکان شد ند.
او افزود:ماموران پلیس فتا با همکاری مأموران کلانتری ۱۰۹ بهارستان تهران بزرگ، پس از انجام یک سری اقد امات خاص پلیسی، متهم را د ستگیر کرد ه و به مرود شت انتقال د اد ند.
وی بیان کرد: متهم د ر بازجویی‌های فنی و پلیسی اعتراف کرد با راه اند ازی یک سایت صیغه یابی و ارسال لینک آن از طریق شبکه‌های اجتماعی و پیام‌های کوتاه، افراد را به د رگاه جعلی بانک هد ایت و با د ر د ست د اشتن اطلاعات کارت بانکی، اقد ام به برد اشت از حساب افراد کرد ه است.
رییس پلیس مرود شت با اشاره به این که فرد د ستگیر با تکمیل پروند ه به مراجع قضایی تحویل و از آن طریق روانه زند ان شد، به شهروند ان توصیه کرد؛ به پیامک‌های ناشناس و ایمیل‌های متفرقه اعتنا نکنند و به هیچ وجه آن را باز نکنند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید