`
شمانیوز
شما نیوز

بازدید سرپرست بانک کشاورزی از طرح های کشاورزی و صنعتی استان مرکزی

مهدی رضایی سرپرست بانک کشاورزی،با هدف بررسی طرح ها و آگاهی از آخرین وضعیت پیشرفت طرح های صنعتی و کشاورزری استان مرکزی، روز پنجشنبه 5خرداد ماه به این استان سفر کرد.

به گزارش شمانیوز، رضایی در این سفر یک روزه ضمن دیدار با  نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک، استاندار مرکزی و فرمانده سپاه روح الله این استان، درباره توانمندی های موجود در بخش صنعت و کشاورزی استان مرکزی و لزوم  حمایت های مالی و تأمین نقدینگی برای این بخش ها گفت و گو کرد.

بر اساس این گزارش، در ادامه این سفر یک روزه، سرپرست بانک کشاورزی که  وهب متقی نیا رئیس هیأت مدیره این بانک و شماری از مدیران استانی وی را همراهی می کردند، از خط تولید شرکت صنایع آذرآب اراک بازدید کرد و در دیدار با مدیران این شرکت، موانع و مشکلات پیش روی شرکت آذرآب به صورت میدانی بررسی و مقرر شد با اخذ مجوزهای قانونی  درباره رفع این موانع تصمیماتی اتخاذ شود .

در جریان این سفر، رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی و هیأت همراه نیز در دیدار با مدیرعامل شرکت کمباین سازی ایران که از شرکت های راهبردی و مهم در حوزه کشاورزی است،در باره مسائل و موضوعات مالی این واحد تولیدی بحث وتبادل نظر کرد و در ادامه،با حضور در شعبه مرکزی اراک وضعیت مراحل مختلف پرداخت تسهیلات مردمی سازی یارانه ها را بررسی و با کارکنان این شعبه گفت وگو کرد.

 

روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان مرکزی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها