کد خبر : 883059

جمعی از کارگران کارخانجات نساجی کرپ ناز در استان کرمانشاه با در دست گرفتن پیام های تشکر آمیز از مدیر عامل بانک ملت و استاندار کرمانشاه قدردانی نمودند.

به گزارش شمانیوز: نزدیک به هفتاد نفر از پرسنل کارخانجات کرپ ناز با امضای طوماری تشکر آمیز بابت تحقق یکی از خواسته های جدی خود از سال های گذشته، از مدیر عامل بانک ملت بعنوان سهامدار این مجموعه و استاندار کرمانشاه و پیگیری های موثر وی قدردانی نموده اند.

کارگران نساجی کرپ ناز با بیان اینکه موضوع بهره مندی از قانون مشاغل سخت و زیان آور به یکی از دغدغه های جدی آنها در سال های گذشته تبدیل و تحقق آن در 5 سال گذشته با مشکالت فراوانی روبرو شده بود، افزودند: در مقام ایفای وظیفه و حق شناسی بر خود الزم می دانیم که از مساعدتهای شخص مدیر عامل محترم بانک ملت برای صدور دستورات الزم در جهت رفع نگرانی های مترتب از کارگران زحمت کش این مجموعه صنعتی و پیگیری های مدیران ارشد بانک، اعضای هیئت مدیره هلدینگ بهساز مشارکت های مردمی و شخص مدیر عامل کارخانجات کرپ ناز و بیش از همه استاندار محترم کرمانشاه قدردانی نماییم.

گفتنی ست بر اساس این قانون کارگران مشمول مشاغل سخت و زیان آور می توانند پس از بیست سال کار در محیط های صنعتی از فرصت قانونی بازنشستگی پیش از موعد بهره مند شوند.

منبع:آوای نشاط

جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید