کد خبر : 884809

اختصاصی شمانیوز/

اپراتور اول از اجرای طرح جدید خود مبنی بر اضافه شدن ترافیک هدیه صبحانت به بسته های ماهانه آلفا+ خبر داد . این طرح از نیمه دی ماه 97 به اجرا درآمد که بر اساس آن اقدام به اختصاص بسته های صبحانت به بسته های پرمصرف همراه کرده است.

به گزارش شمانیوز؛ اپراتور اول در راستای مشتری مداری و ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات به مشترکین خود طی طرحی اقدام به اختصاص بسته های صبحانت به بسته های پرمصرف همراه کرده است بطوریکه از هجدهم دی ماه سالجاری، ترافیک هدیه صبحانت به بسته های ماهانه آلفا+ اضافه شده است.

این اپراتور، بسته صبحانت که شامل زمان بهتری برای استفاده بوده را به بسته های پرمصرف (ماهانه) بصورت هدیه اضافه کرده است.

گفتنی است؛ ترافیک هدیه صبحانت قابل استفاده در ساعات 6 صبح تا 12ظهر است.

اپراتور اول اعلام کرده است که به منظور افزایش رضایت مشترکین، به تمامی بسته­ های ماهانه آلفا+ ، ترافیک هدیه تحت عنوان "هدیه صبحانت" اضافه می شود.

همراه اول 8 نوع بسته را با حجم های مختلف (از 500 مگابایت تا 15گیگابایت) به همراه حجم هدیه صبحانت (از 50 مگابایت تا 1.5گیگابایت) در لیست بسته های ماهانه جدید خود قرارداده که در ادامه لیست کامل آن را مشاهده می کنید.

صبح ها، نت از همراه اول هدیه بگیرید/جزئیات طرح جدید همراه اول /اضافه شدن ترافیک هدیه صبحانت به بسته های ماهانه آلفا+

صبح ها، نت از همراه اول هدیه بگیرید/جزئیات طرح جدید همراه اول /اضافه شدن ترافیک هدیه صبحانت به بسته های ماهانه آلفا+

گفتنی است که این بسته ها ویژه کلیه مشترکین دائمی و اعتباری بوده وقیمت بسته ها با اضافه شدن ترافیک هدیه صبحانت تغییری نخواهد کرد.

مشترکینی که مایل به استفاده از این طرح پربازده هستند باید بدانند که ترافیک هدیه صبحانت در بازه زمانی 6:00 صبح تا 12:00ظهر قابل استفاده است و هدیه صبحانت نسبت به حجم اصلی بسته دارای اولویت مصرف است.

لازم به ذکر است هدیه صبحانت با بسته­ های ساعات مشخص (صبحانت و شبانت) متفاوت است فلذا امکان فعالسازی بسته صبحانت به صورت همزمان با این بسته ­ها امکان­پذیراست.

مشترکینی که در حال حاضر هریک از بسته­ های ماهانه را فعال دارند هیچگونه تغییری در بسته فعال فعلی آن­ها ایجاد نخواهد شد.

گفتنی است ؛ در صورتیکه مشترک هریک از بسته های ماهانه را تا تاریخ را­ه­ اندازی طرح فعال کرده باشد، تمدید حجمی/ زمانی بسته برای ایشان با بسته­ های جدید صورت می­پذیرد.

از دیگر مواردی که باید در این راستا به آن توجه کرد این است که در صورتیکه مشترک هریک از بسته ­های ماهانه مشمول تغییر را رزرو داشته باشد، بسته رزرو ایشان با بسته جدید جایگزین خواهد شد و پیامک اطلاع رسانی، مبنی بر تغییر بسته رزرو برای مشترکین مشمول ارسال خواهد شد. تغییر رزرو مشترکین مشمول از تاریخ 18/10/97 انجام خواهد شد.

گفتنی است ؛ تغییرات فوق الذکر در تاریخ 18/10/97 بر روی کلیه درگاه­ های فعالسازی زیر اعمال می­گردد و این درگاه­ها در این تاریخ به­روز خواهند شد:

  • *1#
  • *10#
  • *100#
  • پیامک 10
  • پیامک 8080
  • وبسایت و اپلیکیشن همراه من
  • IVR
  • Shop
  • پنل کارگزاران

گزارش:معصومه افلاکی

جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید