کد خبر : 894632

اختصاصی شمانیوز/

بعد از اعلام همراه اول مبنی بر توقف استفاده از قرعه‌کشی برای جوایز سرویس‌های ارزش افزوده ایرانسل ادعا کرد که از دی ماه ۹۷ سال گذشته این قرعه‌کشی‌ها را متوقف کرده بود.

به گزارش شمانیوز، انتقادها به قرعه‌کشی‌های مسابقه‌های بخت‌آزمایی و لاتاری در حالی با رشد روزافزون‌های برنامه‌های این چنینی در صدا و سیما وخدمات همراه بالا گرفته است. که کمی پیش محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در برنامه های خود برای سال 98، ادامه روند برخورد با کلاهبرداری‌ها را جز اولویت‌های این وزارتخانه اعلام کرد.

بی اخلاقی اپراتور زرد در اطلاع رسانی

این داستان به این شکل اتفاق افتاده که بعد از اعلام همراه اول مبنی بر توقف استفاده از قرعه‌کشی برای جوایز سرویس های ارزش افزوده ایرانسل هم به سرعت اعلام کرد که از دی ماه 97 سال گذشته این قرعه‌کشی‌ها را متوقف کرده بود، ادعایی که مثل ادعاهای دیگر در این خصوص کذب بود و به نظر میرسد فقط به این دلیل در استوری اینستاگرام ایرانسل مطرح شد که بگوید ما در خدمات رسانی و حفظ حقوق مشتری از همراه اول پیشگام تریم.

بی اخلاقی اپراتور زرد در اطلاع رسانی

روز شنبه 17 فروردین ماه، در این رابطه ابوذر مهرمنش، مدیرکل خدمات ارزش افزوده همراه اول با انتشار یک توییت از ابلاغ دستورالعمل عدم استفاده از قرعه‌کشی برای جوایز سرویس های ارزش افزوده خبر داده بود.

بی اخلاقی اپراتور زرد در اطلاع رسانی

در دستورالعمل ابلاغی به شرکت‌های تجمیع‌کننده خدمات ابلاغ شده از این تاریخ به بعد اعطای هر نوع جایزه در سرویس های ارزش افزوده در قالب قرعه‌کشی ممنوع بوده و جوایز صرفا بر اساس فعالیت کاربران در سرویس اعطا می‌شود.

به هر حال ادعاهای مطرح شده از سوی ایرانسل در حالی مطرح می شود که به نظر میرسد شرکت ایرانسل هنوز ابلاغیه ای به شرکتهای همکار صادر نکرده و قرعه‌کشی‌های خدمات ارزش افزوده خود را متوقف ننموده و همچنان در این زمینه فعال است.

نکته جالب تر این که برخلاف ادعای ایرانسل در پرس و جو از تعدادی از شرکتهای خدمات ارزش افزوده نیز گفته شده ابلاغیه‌ای مبنی بر توقف این قرعه‌کشی‌ها از سوی ایرانسل به این شرکت‌ها صادر نشده است.

در ادامه تصویر چند مورد از قرعه‌کشی‌های سرویس های ارزش افزوده ایرانسل که اخیرا برای مشترکان ارسال شده را مشاهده می‌کنید.

بی اخلاقی اپراتور زرد در اطلاع رسانی

بی اخلاقی اپراتور زرد در اطلاع رسانی

بی اخلاقی اپراتور زرد در اطلاع رسانی

جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید