کد خبر : 895185

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی:

مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت:وجود تامین اجتماعی پشتوانه‌ای قوی برای کشور است چراکه بدون دریافت هیچگونه بودجه‌ای به بیش از نیمی از جمعیت کشور خدمات ارائه می‌دهد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد علی عباس زاده وحید در دیدار با مهندس اکبری، نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه گزارشی از وضعیت اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی در سال ٩٧ و همچنین وضعیت منابع و مصارف سازمان ارائه داد.
تامین اجتماعی پشتوانه‌ای قوی برای کشور است
وی افزود: با برنامه ریزی و تعامل بیشتر با کارفرمایان و نیز سعی و کوشش و تلاش بیشتر کارکنان اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی توانسته ایم در پرداخت تعهدات و بخصوص حقوق و عیدی پایان سال ٩٧ جامعه مستمری بگیران و بازنشستگان در موعد مقرر موفق عمل کنیم و خوشبختانه رضایتمندی جامعه هدف را بدست آوریم.
عباس زاده ضمن اشاره به حوادث و بلایای طبیعی اخیر ناشی از سیل اخیر در برخی از استان‌های کشور و به خصوص بخش‌های شمالی استان خراسان شمالی گفت:قاعدتا اینگونه حوادث منجر به بیکاری برخی از بیمه شدگان می‌شود و مطابق قانون و بمنظور بهره مندی از بیمه بیکاری می‌بایست به صندوق بیمه بیکاری معرفی شوند.
وی گفت:وجود تامین اجتماعی حقیقتا وزنه تعادلی و نیرومند و پشتوانه‌ای قوی برای کشور است چراکه بدون دریافت هیچگونه بودجه‌ای از دولت به بیش از نیمی از جمعیت کشور خدمات ارائه می‌دهد.
عباس زاده ادامه داد:از حسن تعامل و حمایت مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در دفاع از منافع تامین اجتماعی صمیمانه قدردانی می‌کنیم و آماده هرگونه همکاری و تعاملی در جهت صیانت از منابع صندوق تامین اجتماعی هستیم.
در ادامه این دیدار مهندس اکبری نماینده مردم شهرستان‌های خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی نیز با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه و تقدیر از حضور مدیر کل و کارکنان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت:سازمان تامین اجتماعی ابزار و معیار رونق تولید است و در سالی که بر اساس منویات رهبری معظم انقلاب به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است ضروری است تا با همدلی و تعامل بیشتر در جهت حمایت هرچه بهتر از این سازمان تلاش کنیم.
شایان ذکر است در این دیدار معاونین اداره کل و مدیریت درمان، روسای شعب ١و ٢ مرکز استان تعدای از روسا و کارشناسان ارشد ستادی اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی نیزحضور داشتند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید