کد خبر : 895579

براساس نتایج ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ارزیابی اسفندماه ۹۷:

طبق آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتهی به اسفندماه 97، محصول پژو 2008تولیدی ایران خودرو به عنوان نخستین و تنها خودروی داخلی 5 ستاره شناخته شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایکوپرس، طبق آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتهی به اسفندماه ۹۷، محصول پژو ۲۰۰۸ تولیدی ایران خودرو به عنوان نخستین و تنها خودروی داخلی ۵ ستاره شناخته شد.
پژو ۲۰۰۸ نخستین و تنها محصول ۵ ستاره تولید داخل کشورشد
اختصاص پنج ستاره کیفی با توجه به استاندارد‌های سخت گیرانه شرکت بازرسی کیفیت به خودرو‌های تولید داخلی بی سابقه بوده که گروه صنعتی ایران خودرو با اجرای برنامه‌های بهبود کیفیت در زنجیره تولید خودرو برای نخستین بار موفق به کسب آن شده است. همچنین در اسفند ماه سال گذشته، محصول هایما S۷ نیز که در سایت ایران خودرو خراسان تولید می‌شود از سه ستاره کیفی به سطح کیفی ۴ ستاره ارتقا یافت. این نتایج و دستاورد‌ها در حالی کسب شده که محدودیت‌های بین المللی که در ماه‌های اخیر صنعت خودرو را درتنگنا قرار داده، نتوانسته ایران خودرو را از مسیر اصلی افزایش کیفیت و رضایت مشتریان دور سازد و حتی گام‌های این خودروساز را استوارتر کرده است. موفقیت کیفی کسب شده نشان می‌دهد مقوله کیفیت همچنان سرفصل فعالیت‌ها و الویت اصلی گروه صنعتی ایران خودرو و حاصل زحمات و تلاش کارکنان، غیرت و تعصب کارگران خطوط تولید و مدیریت هوشمندانه این مجموعه است. گفتنی است تمامی محصولات تولیدی در سایت‌های گروه صنعتی ایران خودرو دست کم دارای دو ستاره کیفیت هستند و هیچ محصول تک ستاره‌ای در سبد محصولات این گروه صنعتی قرار ندارد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید