کد خبر : 899582

می‌متالز - اقدامات شرکت فولاد هرمزگان در حمایت ایتام و نیازمندان استان هرمزگان از سوی استاندار و مدیر کل کمیته امداد این استان مورد قدردانی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از روابط‌عمومی فولادهرمزگان، استاندار هرمزگان و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) با اهدای لوحی به مهندس فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان از تلاش‌ها و مساعدت‌های این شرکت در راستای حمایت از نیازمندان و محرومین مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) قدردانی کردند.
تقدیر استاندار از مدیرعامل فولاد هرمزگان در حمایت از ایتام و نیازمندان‌
در لوح تقدیر دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان خطاب به مهندس ارزانی آمده است: زیستن با هدف خدمت به خلق، موهبتی بزرگ است که نیکان روزگار همواره در پی آنند و دراین رهگذر هستند انسان‌های متمایز با دیگران که خداوند افتخار خدمت را نصیب آن‌ها فرموده است.
اکنون که درسایه عنایات باریتعالی در جهت نهادینه کردن فرهنگ احسان و نیکوکاری مشارکت داشته اید از تلاش‌های ارزشمندتان و همکاری موثرتان با نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان که نقش مهمی در همبستگی‌های اجتماعی و خدمت رسانی مطلوب‌تر به ایتام و نیازمندان داشته است، تقدیر و تشکر نموده و این توفیق بزرگ را خدمت شما تبریک عرض می‌نمایم.
امید است با استعانت از خداوند متعال همواره با دستان سخاوتمند، قلب رئوف و حسن نیت خویش در گسترش سنت‌های حسنه اسلامی موفق و موید باشید.
قابل ذکر است فولاد هرمزگان، در تامین سبد غذایی و کمک به معیشت ایتام ونیازمندان، تامین کالای ضروری منزل مددجویان، مشارکت در طرح مفتاح الجنه و دیدار از مدد جویان با کمیته امداد امام خمینی (ره) به مدت ۴ سال است که همکاری دارد.
گفتنی است شرکت فولاد هرمزگان، نقش برجسته‌ای در تحقق مسوولیت‌های اجتماعی با نهاد‌های فرهنگی، اجتماعی و سازمان‌های حمایتی استان هرمزگان دارد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید