`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ اگهی

معرفی تکنیک های پیکر‌تراشی

انسان خیلی از مواقع برای اینکه به اندام ایده آل برسد مجبور از روش‌های جراحی برای رسیدن به هدف خود استفاده کند.

پیکرتراشی از جمله عمل های زیبایی می باشد که می توان برای برداشتن چربی های اضافه از آن کمک گرفت. در این مقاله به تکنیکهای مختلف مربوط به پیکر تراشی است، اشاره خواهیم کرد پس در ادامه با ما همراه باشید. برای اطلاع از هزینه پیکرتراشی می توانید به این لینک مراجعه کنید

 

لیپوماتیک

برداشتن چربی و روش لیپوماتیک از جمله جدیدترین روش ها برای لاغر کردن و از بین بردن چربی ها می باشد، با توجه به سرعت عمل این روش زیبایی عموماً مخاطبان زیادی برای جراحی لاغری از این روش استفاده می کنند.

 

دلیل اصلی محبوبیت لیپوماتیک به این خاطر است که در این روش نیاز به برش های بزرگ برای برداشتن چربی ها وجود ندارد و فرایند برداشتن چربی تنها با سوراخ کردن ناحیه ای از شکم و مکش چربی ها به وسیله ی لوله انجام میشود. ناحیه برش دیده نمی شود و به مرور زمان زیبایی فرد را دچار اختلال نمی کند.

 

مزیت دیگری که روش لیپوماتیک دارد این است که می توان از چربی هایی که از ناحیه شکم برداشته میشود در ناحیه های دیگر بدن تزریق کرد، به عنوان مثال اگر در قسمت ران ها عدم تقارن مشاهده شود میتوان از این چربی ها در قسمت ران ها یا باسن استفاده کرد.

 

h

به همین منظور اگر به زیبایی سایر اندام های بدن خود اهمیت می دهید و می خواهید چربی های شکم خود را نیز کم کنید لیپوماتیک بهترین گزینه می باشد.

 

لیپوست

 

لیپوست روش دیگر پیکر تراشی برای لاغر کردن فرد استفاده از تکنیک ویبریشن میباشد، تکنیک رفت و برگشت انجام شده و چربی ها به نحوی از بدن خارج می شود که همگی یکنواخت کنده شده و گلوله شدن چربی ها را مشاهده نخواهید کرد. توجه به اینکه این روش نیز همانند لیپوماتیک است و می توان چربی ها را در قسمت های دیگر بدن استفاده کرد از جمله مزیت های این روش پیکرتراشی میباشد.

 

مقایسه لیپوماتیک و لیپوست

مهمترین تفاوتی که میان لیپوست و لیپوماتیک وجود دارد این است که پیشرفته تر بوده عوارض کمتری دارد و میتواند حجم چربی های بیشتری را نسبت لیپوماتیک از بدن فرد خارج کند.

 

لیپوساکشن

برای اینکه بدانیم لیپوساکشن چیست ؟ باید بدانیم جراحی لیپوساکشن عموماً یک جراحی تهاجمی محسوب میشود. این روش به نحوی است که در ناحیه مورد نظر برش بزرگی ایجاد شده و چربی ها از آن قسمت خارج می شوند و فرایند خارج کردن چربی ها را توسط لوله ای به نام کانول انجام می دهند. توجه داشته باشید حذف چربی ها از طریق جراحی لیپوساکشن صرفاً برای از بین بردن چربی ها مورد استفاده قرار میگیرد و به زیبایی پوست آسیب می زند و مطمئناً نیاز به جراحی پوست نیز نیاز خواهید داشت تا زیبایی اندام خود را به دست آورید.

در جراحی لیپوساکشن چربی های برداشته شده قابل استفاده در سایر ناحیه های بدن نیستند و به همین خاطر محبوبیت کمتری نسبت به روشهای لیپوماتیک و لیپوست دارد.

 

hfd

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز عموماً به دو روش قابل انجام میباشد، در روش اول مایعی به بدن تزریق می شود و این مایع بر اساس شرایط جسمانی فرد محاسبه و تزریق خواهد شد. مایع خارج شده از طریق کبد خارج میشود و قابل تزریق در ناحیه های سایر بدن نمی باشد و نمی توان چربی ها را در قسمتهای مختلف بدن تزریق کرد. همچنین در روش دوم برای خارج کردن چربی ها از امواج برای گرم کردن کمک گرفته میشود.

 

نکته:

در صورتی که چربی ها در نواحی شکم و پهلو باشد و نیاز به تزریق چربی به سایر نواحی بدن خود را نداشته باشید، می توانید از ترکیب لیزر لیپولیز و لیپوساکشن استفاده کنید که نتیجه بهتری خواهد داشت.

 

ابدومینوپلاستی

 

این روش با بیهوشی کامل فرد صورت پذیر است. برش های بزرگی در قسمتهای تناسلی و لگن فرد انجام می شود در مرحله ی بعد پزشک جراح عضلات را به سمت یکدیگر می کشد تا اندام فرد زیباتر و پوست کشیده داشته باشد. در مرحله آخر پوست و چربی اضافه را برش داده میشود.

 

عوارض ابدومینوپلاستی

 

این روش زیبایی دارای عوارض بسیار زیادی می باشد و با توجه به همین عوارض امروزه محبوبیت زیادی ندارد.

برخی از عوارضی که این روش زیبایی ابدومینوپلاستی دارد عبارتند از:

 

تجمع مایع زیر پوست، خونریزی، از بین رفتن همیشگی بخشی از پوست، از بین رفتن حس لامسه در نواحی عمل شده و همچنین شل شدن پوست که به همین دلیل این عمل زیبایی دیگر محبوبیت ندارد.

 

سوال مهم:

 

سوال مهم که خیلی از افراد امروز می پرسند این است که آیا میتوان فرآیند پیکرتراشی را بدون عمل جراحی انجام داد و نیاز به بیهوشی کامل فرد نباشد؟

 

 با توجه به اینکه ار پیشرفت کرده است و برش های بسیار ریزی در نواحی عمل اتفاق میافتد به پوست و فرد آسیب نمی رسد و عوارض جانبی خطرناکی برای فرد اتفاق میافتد روش پیکرتراشی غیرتهاجمی بوده و در طی دراز عوارض خاصی برای فرد دیده نمیشود و صرفاً باید در دوره ریکاوری تحت مراقبت پزشکی باشد تا فرایند پس از عمل به خوبی میشود توجه داشته باشید که در این دوره ریکاوری حتماً پزشک جراح باید با شما در ارتباط باشد تا در صورت مشاهده کوچکترین مشکلی سریع مشکل برطرف شود.

 

عوارض پیکرتراشی

 

با توجه به اینکه پیکرتراشی اقدام تهاجمی نیست و برش های بزرگ دیده نمی شود و صرفاً برش های ریز اتفاق میافتد و لوله ها وارد نواحی مورد نظر می شوند عوارض خاصی برای فرد اتفاق نمیافتد و مهمترین نکته در فرایند پیکرتراشی این است که این روش نسبت به لیپوساکشن، لیپولیز یا سایر روش ها محبوبیت بیشتری دارد و فرایند برداشتن چربی ها نیز با دقت بیشتری انجام می شود.

 

هزینه ی پیکر تراشی

 

عموما عمل های زیبایی هزینه ثابتی ندارند و تعیین اینکه هزینه عمل زیبایی پیکرتراشی چقدر است نمیتوان به این سوال را پاسخ داد

چرا که تعیین هزینه در حجم چربی ها، دستگاه های مورد استفاده، تخصص پزشک و امکاناتی که در فرایند عمل زیبایی انجام میشود در کلینیک ها و بیمارستان های مختلف متفاوت می باشد.

پس این فاکتورها می توانند در هزینه عمل زیبایی پیکرتراشی تاثیر گذار باشند.

به همین خاطر ابتدا می بایست رزومه پزشک، کلینیک مورد نظر و دوره ریکاوری که برای شما در نظر گرفته می شود را بررسی کنید و پس از آن اقدام به این عمل زیبایی کنید. توجه داشته باشید که هزینه کمتر می تواند برخی از امکانات این عمل زیبایی را حذف کند. پس برای عمل های زیبایی به هزینه آن دقت نکنید و صرفاً به کیفیت و نتیجه بخش بودن آن عمل زیبایی دقت داشته باشید.

jkljk

سخن پایانی

قبل از اینکه عمل زیبایی برای شما انجام شود ابتدا می بایست معاینه شوید، حجم چربی های شما را تخمین زده و یک سری معاینات ابتدایی روی شما انجام شود و از همه مهمتر کلاس های مشاوره قبل از عمل زیبایی برگزار کنید.

دلیل اینکه باید از جلسات مشاوره استفاده کنید این است که برخی افراد دچار بیماریهای روحی و روانی هستند و اگر از کلاسهای مشاور کمک نگیرند ممکن است پس از عمل زیبایی دچار اختلالات روحی شوند.در این مقاله سعی کردیم روش های متفاوت مربوط به پیکرتراشی را برای شما شرح دهیم .برای بررسی و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت دکتر طالب زاده -ایوازه به آدرس https://comesticart.com مراجعه فرمایید

این افراد حتی اگر عمل زیبایی آنها با موفقیت انجام شود، اما به خاطر مسائل روحی از نتیجه رضایت نخواهند داشت.

 

پس می بایست تمامی این مراحل را قبل و بعد از عمل زیبایی بدقت پیگیری کنید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

* مطلب فوق رپرتاژ اگهی می باشد و سایت خبری شمانیوز مسئولیتی بابت آن ندارد . 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها