کد خبر : 887509

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران:

دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور بررسی عملکرد شعبه مرکزی بوشهر و تبیین راهکار‌های مناسب برای تحقیق اهداف و سیاست‌های تدوین شده در فرصت باقی مانده از سال ضمن بازدید از این شعبه بیان داشت: چنانچه سبد محصولات بانک به درستی و با روش‌های کارآمد به جامعه اطلاع رسانی شود، گسترش روزافزون دامنه‌ی مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران نوشت : دکتر اکبری از اقدامات صورت گرفته برای اجرای کامل سیاست‌های اعتباری در استان تقدیر کرد و گفت: لازم است تا همکاران تمامی تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشتریان به کار گیرند.
وی ضمن تاکید به ویژگی‌های مثبت بانکداری الکترونیک و تاثیر آن در تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات گفت: در بستر بانکداری اجتماعی باید ساختار بانکداری مدرن اجرا و تمام خدمات به صورت غیرحضوری با استفاده از ابزار‌های روز الکترونیکی و مجازی به مشتریان ارائه شود.
مرتضی اکبری تصریح کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران یک مجموعه کاملا اجتماعی است و با آحاد مردم جامعه سر و کار دارد و خدمات و سبد محصولات این بانک به نحوی طراحی شده که پاسخگوی تامین مایحتاج نیازمندان واقعی باشد، از این رو بر همه همکاران واجب است تا در مواجه با مشتریان و ارباب رجوع، اصول کامل مشتری مداری و سجایای اخلاقی را رعایت کنند.
در این بازدید، آمار عملکرد و فعالیت‌های انجام شده در خصوص بازاریابی، جذب منابع جدید، کنترل مصارف و پیگیری وصول مطالبات مورد ارزیابی قرار گرفت و رهنمود‌های لازم ارائه شد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید