کد خبر : 888152

رییس شعبه همدان بانک توسعه صادرات گفت: این شعبه با هدف حفظ اشتغال موجود و اشتغالزایی پایدار در استان که با توسعه صادرات محصولات تولیدی واحد‌ها محقق می‌شود، همواره بعنوان یک بازوی توانمند در کنار تولیدکنندگان و صادرکنندگان استان حاضر است.

حمایت بانک توسعه صادرات از صنایع تبدیلی و کشاورزی در همدان با هدف اشتغالزایی پایدار
روابط عمومی بانک توسعه صادرات نوشت؛ صفر قره داغی درخصوص پروژه‌های تامین مالی شده توسط این شعبه افزود: در راستای حمایت موثر از صادرات غیر نفتی استان، این شعبه از سال ۹۲ تا کنون بالغ بر یک هزار و ۱۳۵ میلیارد ریال در قالب تسهیلات سرمایه در گردش در دامنه نرخ ۱۱ تا ۱۸ درصد به واحد‌های تولیدی صادراتی در بخش‌های صنایع تبدیلی، صنایع کشاورزی و سیمان پرداخت نموده است.
حمایت بانک توسعه صادرات از صنایع تبدیلی و کشاورزی در همدان با هدف اشتغالزایی پایدار
رییس شعبه همدان بانک توسعه صادرات گفت: همچنین به منظور واردات مواد اولیه و ماشین آلات مورد نیاز واحد‌های تولیدی بالغ بر چهار میلیون و ۷۸۰ هزار دلار در قالب حوالجات و اعتبار اسنادی وارداتی انجام شده است. به گفته قره داغی، بانک توسعه صادرات تعداد ۷۱ فقره انواع ضمانتنامه بالغ بر ۷۴ میلیارد ریال در جهت کمک و حمایت از واحد‌های تولیدی در سطح استان همدان صادر نموده است.
قره داغی یاد آور شد: با توجه به اینکه استان همدان یکی از قطب‌های تولید سیب زمینی در کشور است، از سال ۹۲ تاکنون نزدیک به ۸ میلیون دلار حواله ارزی جهت واردات بذر سیب زمینی مورد نیاز کشاورزان استان صادر شده است.
رییس شعبه همدان بانک توسعه صادرات افزود: ۸۰ درصد از صادرکنندگان نمونه استان از مشتریان شعبه هستند.
وی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ابراز امیدواری کرد تا با ایجاد بستر‌های مناسب جهت افزایش صادرات استان و کشور همچون گذشته بعنوان حامی قوی در کنار صادرکنندگان بوده و به وظایف قانونی خود عمل کند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید