کد خبر : 894641

خدمات‌رسانی موکب‌های بانک صادرات ایران در دو استان سیل‌زده خوزستان و لرستان در راستای همدردی با هموطنان آسیب‌دیده و کمک به نهاد‌های امدادی، مردمی و نظامی ادامه دارد.

​امدادرسانی موکب‌های بانک صادرات ایران به هموطنان سیل‌زده ادامه دارد
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، موکب‌های شهدای بانک صادرات استان خوزستان و شهدای حرم استان لرستان در شهرستان پلدختر لرستان و چهار منطقه سیل‌زده از استان خوزستان، با توزیع غذای گرم به امدادرسانی به هموطنان آسیب‌دیده از حادثه سیل ادامه می‌دهند؛ بنابراین گزارش، موکب‌های یادشده در هماهنگی با ستاد عتبات عالیات در شهر‌های پلدختر، سوسنگرد، سیدخلف، حمیدیه و ال‌هایی با توزیع روزانه هزار و ٦٠٠ تا دوهزار پرس غذای گرم در سه وعده (صبحانه، ناهار و شام) از طریق بالگرد، قایق و خودرو به خدمات‌رسانی مشغول هستند.
بانک صادرات ایران علاوه بر اعزام کمک‌های امداد و نجات به مناطق سیل‌زده، ازجمله پتو، آب، نان، خرما، دارو و... در روز‌های ابتدایی وقوع سیل، با توجه به خسارات تحمیلی در مناطق سیل‌زده، بخشی از اعتبارات خود را در راستای حمایت از این هموطنان آسیب‌دیده اختصاص خواهد داد که به دلیل ضرورت حمایت از افرادی که خساراتی در بخش‌های کشاورزی، باغات، دام و معیشتی را متحمل شده‌اند، تسهیلات با شرایط ویژه، حداقل کارمزد و بیشترین زمان ممکن جهت بازپس‌گیری در نظر گرفته خواهد شد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید