کد خبر : 896160

ساعات کار شعب بانک آینده، تا پایان تابستان سال ۱۳۹۸، در کلان‌شهر‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور برای حضور کارکنان و ارائه خدمات به مشتریان اعلام شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک آینده، ساعت ارائه خدمات شعب بانک آینده در شهر‌های تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، ارومیه و کاشان، در نیمه نخست سال ۱۳۹۸ از شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح تا ساعت ۱۶و۳۰ دقیقه است.
هم‌چنین؛ ساعت ارائه خدمات در سایر شهرستان‌ها، از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ و۳۰ دقیقه تا ساعت ۱۴ بوده و باجه عصر این شعب از ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه تا ۱۸ و ۴۵ دقیقه، به مشتریان خدمات ارائه می‌کنند.
ساعت ارائه خدمات به مشتریان در شعب بانک در تمام کلان‌شهر‌ها و شهرستان‌ها در روز‌های پنج‌شنبه، از ساعت ۷ و ۱۵ دقیقه صبح تا ساعت ۱۳و ۱۵ دقیقه می‌باشد.
هم‌چنین، ساعت ارائه خدمات به مشتریان در جزایر کیش و قشم در نیمه اول سال ۱۳۹۸، بر اساس تصمیم شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی، از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح تا ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه و در روز‌های پنج‌شنبه نیز ساعت کار از ساعت ۷ و ۱۵ دقیقه صبح تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید