کد خبر : 898808

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران تاکید کرد؛

عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف بررسی وضعیت شعب و نحوه عملکرد کارکنان کهگیلویه و بویراحمد در رعایت اصول مشتری مداری، تکریم ارباب رجوع، بازاریابی برای جذب منابع بیشتر و... از شعب و دوایر ستادی این استان بازدید کرد.

تبیین راهبرد‌های ضروری برای جذب بازار‌های بالقوه
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، عیسی امامی به منظور ارزیابی فعالیت‌های گذشته و تدوین برنامه راهبردی برای تحقق اهداف ترسیمی به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.
در این سفر، عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران از دوایر ستادی و تمامی شعب استان بازدید کرد و در رابطه با شناخت بازار، راهکار‌های بازاریابی نوین، برنامه‌های راهبردی شعب و جایگاه شعبه در شهرستان و استان رهنمود‌های لازم را بیان داشت.
عیسی امامی، در بررسی شرایط شعب ضمن گفتگو با تمامی همکاران، نقاط قوت و ضعف شعبه را بررسی و راهنمایی‌های لازم برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت را ارائه کرد.
وی همچنین علاوه بر تشریح طرح همیاران مهر مبنی بر کمک به نیازمندان واقعی، اهتمام بیشتر همکاران در راستای افزایش منابع این طرح را خواستار شد.
امامی با بررسی شرایط شعب، راهکار‌های لازم برای شناسایی پتانسیل‌های موجود در بازار و افزایش نفوذ در بازار‌های بالقوه را تشریح کرد. شایان ذکر است در این سفر احسان غلامی معاون مطالعات و برنامه ریزی اداره کل سازمان و برنامه ریزی نیز حضور داشت.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید