کد خبر : 899493

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران:

حسن تلیکانی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در جلسه امضای تفاهمنامه همکاری با «شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی» بیان داشت: سهامداران بانک قرض الحسنه مهر ایران از بانک‌های بزرگ کشور هستند؛ به همین منظور پشتوانه قوی برای گام برداشتن در راستای حمایت از نیازمندان جامعه دارد.

پشتوانه قوی برای گام برداشتن در راستای حمایت از نیازمندان جامعه
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، حسن تلیکانی اظهارداشت: اقدامات این بانک در زمینه اجرای بانکداری خرد استثناء است و با فعالیت‌های خود توانسته وضعیت اقتصادی خیلی از اقشار جامعه را بهبود بخشد.
وی با اشاره به نقش قرض الحسنه در اشتغالزایی و کارآفرینی افزود: با همین مبالغ خرد و تسهیلات قرض الحسنه بانک می‌توان اشتغال ایجاد کرد. این تسهیلات به ویژه در مناطق روستایی و کمتر برخوردار کشور گره گشای کار افراد زیادی خواهد بود.
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران بیان داشت: هدف این بانک ارائه خدمت به قشر متوسط و ضعیف جامعه است، بدون اینکه انتظار کسب سود داشته باشد و در این راستا با سایر نهاد‌های مردمی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد برکت و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همکاری‌های چشمگیری دارد.
وی با اشاره به پرداخت ۱۱۰ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد در ۶ ماه دوم سال ۹۷ بیان داشت: این اقدام بانک سبب شد تا صف تقاضا در کمیته امداد بشکند و افراد زیادی از وام‌های قرض الحسنه با هدف توانمندسازی استفاده نمایند.
حسن تلیکانی ادامه داد: بخش ویژه‌ای از فعالیت‌های بنیاد برکت نیز در بانک قرض الحسنه مهر ایران انجام می‌شود که می‌تواند تسریع در رونق اقتصادی و افزایش نرخ بازگشت به روستا‌ها را در بر داشته باشد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید