کد خبر : 886895

مدیریت بیمه‌های درمان شرکت بیمه سامان در ۹ ماه نخست امسال پیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار پرونده هزینه‌های درمانی بیمه شدگان تحت پوشش خود را مورد بررسی قرارداد.

پرداخت بیش از یک هزار میلیارد ریال خسارت بیمه‌های درمان توسط بیمه سامان
روابط عمومی شرکت بیمه سامان نوشت: فرهاد اسکندری مدیر بیمه‌های درمان شرکت بیمه سامان با اعلام این خبر گفت: در این مدت یک میلیون و ۲۸۸ هزار و ۱۶۳ فقره پرونده خسارت بیمارستانی، پاراکلینیکی و سرپایی توسط این مدیریت بررسی و مبلغ یک هزار و ۸۳۸ میلیارد ریال هزینه به بیمه گزاران پرداخت شد.
پرداخت بیش از یک هزار میلیارد ریال خسارت بیمه‌های درمان توسط بیمه سامان
وی افزود: همچنین در ۹ ماه نخست امسال مبلغ ۱۵۵ میلیارد ریال خسارت بابت سه هزار و ۲۴۹ فقره پرونده بیمه درمان مسافران خارج از کشور نیز رسیدگی و پرداخت شده است.
اسکندری با بیان این که امروزه تنها داشتن بیمه‌های اجتماعی در هنگام بروز بیماری و حادثه برای بیمه شدگان کافی نیست، ادامه داد: هزینه‌های بستری و عمل جراحی در بیمارستان ها، فشار مالی قابل توجهی را به افراد وارد می‌کند.
مدیر بیمه‌های درمان شرکت بیمه سامان با اشاره به این که این شرکت در راستای چشم انداز خود مبنی بر ارائه خدمات متمایز به مشتریان، انواع خدمات رفاهی و درمانی را برای خانواده‌های ایرانی فراهم کرده است، اظهار کرد: به همین منظور هم وطنان می‌توانند اعضای خانواده خود را تحت پوشش بیمه نامه درمان بیمه سامان قرار دهند.
وی خاطرنشان کرد: دیگر مزایای این نوع بیمه نامه انتخاب آزادانه مراجع درمانی طرف یا غیر طرف قرارداد بیمه گر توسط بیمه شدگان است.
با توجه به فعالیت و گسترش خدمات نوین بیمه‌ای شرکت بیمه سامان در راستای افزایش رضایتمندی عموم جامعه و مردم، این شرکت توانسته نسبت به سال گذشته رشد ۵۵ درصدی حق بیمه تولیدی در رشته بیمه‌های درمان را به دست آورد.
بیمه درمان خانواده سامان، خدمتی نوین با پوشش‌ها و حق بیمه‌های متنوع است که برای اقشار مختلف جامعه که متقاضی بهره مندی از پوشش هزینه‌های درمانی هستند، فراهم می‌کند.
هم وطنان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت بیمه سامان به آدرس www.si۲۴.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۸۹۴۳-۰۲۱ تماس بگیرند. همچنین شعب و نمایندگی‌های مجاز بیمه سامان در سراسر کشور آماده ارائه اطلاعات به هموطنان هستند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید