کد خبر : 887748

در تازه‌ترین رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی کشور که به معرفی شرکت‌های برتر ایران در سال ۱۳۹۶ اختصاص دارد، بیمه پاسارگاد در دوازدهمین سال فعالیت خود با جهشی توانست جایگاه خود را در بین شرکت‌های برتر کشور ۲۰ پله بهبود بخشد.

ارتقاء ۲۰ پله‌ای بیمه پاسارگاد در بین ۱۰۰ شرکت برتر کشور
روابط عمومی بیمه پاسارگاد نوشت: سازمان مدیریت صنعتی برای بیست و یکمین سال متوالی، فهرست شرکت‌های برتر کشور را براساس سال مالی ۱۳۹۶ با حضور مقامات، مدیران شرکت‌های برتر و صاحب نظران اقتصادی و صنعتی روز دوشنبه هشتم بهمن ۱۳۹۷ اعلام کرد.
ارتقاء ۲۰ پله‌ای بیمه پاسارگاد در بین ۱۰۰ شرکت برتر کشور
بر این اساس، شرکت بیمه پاسارگاد با ۲۰ پله ارتقاء، در بیست و یکمین سال تدوین فهرست شرکت­‌های برتر که توسط سازمان مدیریت صنعتی برای عملکرد سال ۱۳۹۶ شرکت ­های بزرگ ایران صورت گرفت، رتبه ۶۱ را کسب نمود. این شرکت از نظر میزان فروش/ درآمد با فروش ۱۹۹۳۱٫۸ میلیارد ریالی، رتبه خود را از ۸۱ به ۶۱ ارتقاء داد. گفتنی است، بیمه پاسارگاد طی سال‌های فعالیت خود با بهره مندی از شبکه گسترده فروش، کارشناسان متخصص وکارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از ۱۵ مدیریت منطقه، ۸۲ شعبه، ۲۶۰۰ نمایندگی فعال و ۲۰ هزار نماینده فروش بیمه عمر و تأمین آتیه، توانسته است به این مهم دست یابد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید