کد خبر : 888003

مشتریان و کارکنان گروه مالی دی در جشنواره ارمغان دی از تخفیف ویژه بیمه بدنه خودرو برخوردار می‌شوند.

روابط عمومی بیمه دی نوشت : امور بین‌الملل، مشتریان و کارکنان گروه مالی دی در جشنواره ارمغان دی از تخفیف‌های ویژه بیمه بدنه خودرو برخوردار می‌شوند. خدمات این جشنواره که با هدف حفظ و افزایش رضایتمندی مشتریان برگزار می‌شود، در شهر تهران توسط شرکت خدمات بیمه‌ای امید بنیان دی و در استان‌ها توسط شعب بیمه دی ارائه می‌شود.
جشنواره ارمغان دی ویژه مشتریان و کارکنان گروه مالی دی
این جشنواره با ۴۰ درصد تخفیف علاوه بر سایر تخفیف‌های مقرر (با رعایت سقف ۷۰ درصد) از بهمن‌ماه سال جاری به مدت سه ماه برگزار می‌شود و در پایان، به قید قرعه، مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال هدیه به ۴ نفر از بیمه‌شدگان اعطاء خواهد شد.
برای استفاده از خدمات این جشنواره، مشتریان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک دی برای دریافت معرفی‌نامه به‌منظور ارائه به شعب بیمه دی اقدام کنند. به‌منظور تأمین رفاه مشتریان در سطح شهر تهران و سهولت تردد، شماره تماس مشاورین شرکت خدمات بیمه‌ای امید بنیان دی (مجری طرح) توسط شعب بانک دی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد تا مشاورین این شرکت پس از هماهنگی برای بازدید از خودرو برای صدور بیمه‌نامه اقدام کنند.
گفتنی است، در نشستی با حضور محمدرضا کشاورز، مدیرعامل بیمه دی، احمد عبدالهیان، مدیرکل سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های بانک دی و جمعی از مدیران بانک و بیمه از طرح جشنواره ارمغان دی ویژه مشتریان و کارکنان گروه مالی دی رونمایی شد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید