کد خبر : 894412

بیمه ملت آخرین تغییرات صورت گرفته در هیات مدیره این شرکت را اعلام کرد

به گزارش شمانیوز، شرکت بیمه ملت آخرین تغییرات صورت گرفته در هیات مدیره این شرکت را اعلام کرد که بر این اساس بهزاد قنبری به عنوان نماینده شرکت سرمایه‌گذاری کیا مهستان جایگزین حمید رضا منجی، سید محمد مهدی بهشتی‌نژاد به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری اندیشه‌ محوران جایگزین رضا کوثری و داوود قاسم‌پور دیزچی هم به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین جایگزین بهروز خالق وردی شده است.

بر اساس اعلام شرکت بیمه ملت این تغییرات به استناد مصوبه مجمع عمومی 20 مهرماه سال 1396 و جلسه هیات مدیره در 21 آذرماه سال گذشته صورت گرفته و هنوز شرکت خدمات پشتیبان صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت نوآوران مدیریت سبا نماینده‌ای برای عضویت در هیات مدیره بیمه ملت معرفی نکرده‌اند. همچنین نظرعلی صلاحی‌نژاد به عنوان مدیرعامل شرکت بیمه ملت معرفی شده است.

قابل ذکر است در بهمن سال گذشته انتصاب نظرعلی صلاحی‌نژاد به عنوان مدیر عامل شرکت سهامی بیمه ملت برای مدت باقی مانده از دوره دوساله اعضای هیات مدیره آن شرکت از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بلامانع اعلام شد.

پیش از این علیرضا ابراهیم پور مدیرعامل بیمه ملت بود که در تیرماه گذشته از این شرکت جدا شد و به هلدینگ ملت پیوست

بیمه ملت از چهارم آذرماه سال ۱۳۸۲ براساس قانون بیمه گری تاسیس شد. این شرکت که حدود سه درصد از سهم بازار بیمه کشور را در اختیار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید