کد خبر : 895134

مدیرعامل بیمه کوثر عنوان‌کرد:

شرکت بیمه کوثر به حادثه دیدگانی که در سیل اخیر واحد‌های مسکونی و منازل آنان آسیب دیده است حداکثر تا یک‌میلیارد ریال خسارت براساس شرایط مندرج در قرارداد و تعهد شرکت خسارت پرداخت می‌کند.

پرداخت حداکثر یک میلیارد ریال خسارت به سیل‌زدگان
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط‌عمومی بیمه کوثر، مدیرعامل بیمه کوثر طی بازدید از مناطق سیل‌زده سراسر کشور و گفتگو با حادثه‌دیدگان خاطرنشان‌کرد: تاکنون ۳ میلیارد و ۹۱ میلیون ریال خسارت به ۲ هزارو ۱۲ پرونده در سراسر کشور پرداخت شده است. مجید مشعلچی فیروزآبادی از تشکیل بیش از ۱۵ گروه ارزیابی خسارت خبره و حضور آنان در مناطق آسیب‌دیده خبرداد و اظهارکرد: علی‌الحساب تا سقف ۵۰میلیون ریال به زیان‌دیدگان واجد شرایط براساس شرایط مندرج در قرارداد و تعهد بیمه‌گر و همچنین پس از بازدید ارزیابان پرداخت می‌شود.
پرداخت حداکثر یک میلیارد ریال خسارت به سیل‌زدگان وی افزود: به منظور حداکثر مساعدت با بیمه‌شدگان، چک خسارت تعدادی از زیان‌دیدگان در محل حادثه به آنان تحویل داده شد. مدیرعامل بیمه کوثر از برون‌سپاری کامل ارزیابی‌های خسارت و نیز فراخوان و برگزاری جلسه هماهنگی با مدیران شرکت‌های ارزیاب خسارت و همچنین تعدادی از ارزیابان مستقل بیمه مرکزی برای پشتیبانی و ارزیابی خسارت‌ها خبرداد و گفت: کارشناسی اکثر پرونده‌های تشکیل شده در استان‌های مازندران و گلستان انجام و همچنین ارزیابی خسارت در سایر استان‌های درگیر از قبیل: کرمانشاه، سمنان، همدان، ایلام، خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان و خوزستان آغاز شده است. مجید مشعلچی با تاکید براین مطلب که به‌روزرسانی پرداخت خسارت و جلوگیری از معوق شدن پرونده‌ها در دستور کار قرار گرفت، تصریح‌کرد: به منظور تسریع در روند رسیدگی به امور بیمه‌شدگان واحد‌های پرداخت خسارت در تعدادی از نمایندگی‌های شهر‌های سیل‌زده مستقر شده‌اند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید