کد خبر : 899203

دربازدید مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی از مراکز بزرگ صنعتی استان مطرح شد:

مدیران کارخانجات و مراکز بزرگ صنعتی استان خراسان شمالی امنیت موجود در مراکز بزرگ تولیدی و صنعتی را مرهون تامین اجتماعی دانستند و افزودند: در این شرایط اقتصادی، حضور تامین اجتماعی سبب آرامش فکری جامعه کار و تولید کشور است و این سازمان چرخه تولید را زیر چتر امنیت خود قرارداده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد علی عباس زاده وحید مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی از چندین کارخانه و مرکز تولیدی و صنعتی بزرگ سطح استان بازدید کرد و از نزدیک در جریان اهم مسائل و مشکلات کارگران و مدیران و سرمایه گذاران این واحد‌های صنعتی و تولیدی قرار گرفت.
چرخه تولید زیر چتر تامین اجتماعی در امنیت قرار دارد
عباس زاده وحید دراین خصوص گفت:سازمان تامین اجتماعی همیشه کارگران و کارفرمایان را شرکای اجتماعی اصلی خود می‌داند و براین عهد استوار است که دستیابی به موفقیت‌های بزرگ سازمانی مرهون حضور کارگران و کارفرمایان است.
مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت:با عنایت به این موضوع و بمنظور دیدار با سرمایه گذاران محترم استان و کارفرمایان و کارگران عزیز به تعدادی از مراکز صنعتی بزرگ سطح مراجعه کردیم و طی این دیدار با شرکای اجتماعی سازمان تامین اجتماعی دیدار و گفتگو کردیم.
عباس زاده وحید ادامه داد: طی این بازدید و بر اساس ارزیابی‌های بعمل آمده رضایت بالایی از مجموعه خدمات سازمان تامین اجتماعی حاصل شده است که این امر نتیجه تلاش‌های همکاران این سازمان در مسیر خدمت رسانی بهینه به کارگران و بیمه شدگان و کارفرمایان است.
مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی ضمن اشاره به اهم خدمات نوین سازمان تامین اجتماعی گفت:سیاست‌های این سازمان بر این است که مخاطبین با کمترین حضور فیزیکی در مراکز بیمه‌ای و درمانی تامین اجتماعی حداکثر خدمات را ببرند.
عباس زاده وحید افزود:بر این اساس طرح خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی حدود ٨٠ خدمت را در قالب زیرساخت‌های الکترونیکی جهت استفاده و بهره مندی مخاطبین سازمان ارائه داده است که در مرحله اطلاع رسانی و تعمیم و گسترش استفاده است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید