کد خبر : 882711

حسن شمشادی با انتشار پستی در حساب کاربری توییتر خود با استناد به منبعی موثق اعلام کرد کارمند گمرک در ماجرای برخورد نمایند سراوان در گمرک تعلیق شده است.

به گزارش شمانیوز: پس از انتشار فیلم جنجالی برخورد محمد باسط درازهی، نماینده مردم سراوان با محمد بهنیا، کارمند گمرک و برخورد فیزیکی ارباب رجوع کاپشن‌مشکی با این نماینده، گمانه‌زنی‌های متفاوتی در مورد سرنوشت این افراد در فضای مجازی منتشر می‌شود.

حسن شمشادی خبرنگار سابق صدا و سیما ساعتی پیش با انتشار پستی در حساب توییتر خود اعلام کرد بر اساس خبر موثق، کارمند گمرک تعلیق شده است و فیلمبردار و ارباب رجوع کاپشن‌مشکی هم بازداشت شده‌اند. شمشادی در حساب توییتر خود نوشت:

«بنابر اطلاع موثق، کارمند وظیفه شناس گمرک؛ تعلیق شده؛ تصویربردار و اون فرد #کاپشن_مشکی بازداشت شدند، و فشارها بر هر سه تن همچنان ادامه داره».

تکمیلی/

کارمند گمرک تعلیق نشده است/حضور بهینا در محل کار

یک مقام مسئول در گمرک ایران خبر تعلیق یا اخراج محمد بهنیا، کارمند گمرک را تکذیب کرد.

انتشار کلیپی از درگیری لفظی یک نماینده مجلس با کارمند گمرک، طی هفته گذشته حواشی زیادی در فضای مجازی و به تبع آن در مجلس به وجود آورد.

پس از انتشار این کلیپ گمانه زنی های بسیاری در خصوص تعلیق یا اخراج محمد بهنیا کارمند گمرک صورت گرفت که خبرگزاری مهر دیروز در گزارشی ضمن رد تعلیق محمد بهنیا، به نقل از یک مقام مسئول در گمرک اعلام کرد که به دلیل مراجعه خبرنگاران و نمایندگان برخی تشکل های دانشجویی جهت مصاحبه و تقدیر، بهنیا مجبور به ترک محل کار خود برای ساعاتی شده بود.

اما این گونه که به نظر می رسد حاشیه های حضور نماینده سراوان در گمرک تمامی ندارد و همچنان اخبار متعددی از این ماجرا منتشر می شود.

در تازه ترین ادعا، عنوان شده که امروز صبح کارمند گمرک به دلیل درگیری با محمد باسط درازهی تعلیق شده است که در این راستا یک مقام مسئول در گمرک، با رد هر گونه تعلیق، اخراج و یا ارسال پرونده به هیات تخلفات، دقایقی قبل به خبرنگار مهر گفت: از همان روز وقوع ماجرا، مامور گمرک در محل کار خود حاضر شده و هیچ گونه تعلیقی برای او صادر نشده است.

وی افزود: آقای بهنیا کارمند نمونه گمرک است و قرار نیست برای او حکم تعلیق صادر شود.

وی درباره شایعه بازداشت فردی که در روز حادثه، آقای درازهی را از ساختمان گمرک بیرون کرده بود، هم توضیح داد: منبع این شایعات مشخص نیست کجاست؛ اما اعلام میکنم که هیچ گونه بازداشت و یا فشاری بر فرد مورد نظر و تصویربردار در کار نبوده است.(مهر)

جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید