کد خبر : 887363

جهانگیری جشن تولد

در شرایطی که مردم با مشکلات و تنگنا‌های اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند، تصویری از جشن تولد معاون اول دولت در فضای مجازی منتشر شده است و نشان می‌دهد اوقات فراغت جهانگیری زیاد است.

مشرق نوشت : در شرایطی که مردم با مشکلات و تنگنا‌های اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند، تصویری از معاون اول رئیس جمهور در کاخ سعد آباد به همراه برخی از زنان و مردان منتشر می‌شود که از جشن تولد «اسحاق جهانگیری» حکایت دارد. جشن تولدی که باعث واکنش منفی برخی از کاربران شبکه اجتماعی شده است. البته این جشن تولد در نوع خودش هم کم سابقه است؛ از یک سو یک مقام مسئول جشن تولد می‌گیرد و از سوی دیگر زمانی که برای این مراسم در نظر گرفته شده با توجه به شرایط جامعه همخوان نیست.
سوال اساسی اینجاست که آیا وقت آقای معاون اول در این حد آزاد است که به جشن تولد برای خود می‌رسد؟ آیا مشکلات مردم که به طور ملموس قابل لمس است حل شده که وی اقدام به گرفتن جشن برای خود می‌کند؟ با این حساب باید گفت: آیا جهانگیری دغدغه‌ای دیگر مانند تأمین مایحتاج مردم از جمله گوشت و مرغ و … ندارد که در مراسم جشن تولد شرکت می‌کند؟
جشن تولد اسحاق جهانگیری در کاخ سعدآباد +عکس جشن سالگرد تولد اسحاق جهانگیری صاحب امتیاز ماهنامه صنعت و توسعه، به همراه اعضای تحریریه آن در کاخ سعدآباد برگزار شد.
در همین رابطه، احمد امیرآبادی فراهانی در شبکه توئیتر خود نوشت: «آقای دکتر جهانگیری واقعاً آنقدر فرصت دارید که در کاخ سعدآباد جشن تولد می‌گیرید؟!‌ای کاش در این وانفسای مشکلات اقتصادی مردم ما مسئولین اگر مرهم نیستیم، نمک به زخم ملت نباشیم. امیدوارم تکذیب کنید.»
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید