کد خبر : 887374

رسانه‌های امریکایی کشف کرده‌اند که تیم رسانه‌ای دونالد ترامپ برای انتشار عکس‌های مختلف رئیس‌جمهور ایالات متحده، در بهترین حالت از روتوش و فوتوشاپ استفاده می‌کند!

مهر نوشت:از زمانی‌که دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور امریکا انتخاب شد، هر بار به دلایل مختلفی در صدر اخبار رسانه‌ها قرار گرفته، از اظهار نظر‌های تند و تیز در صفحه مجازی خودش تا برخی رفتار‌های غیرمعمول که در فضای عمومی از او دیده می‌شود. این‌بار نکته‌ای که درباره ترامپ توجه رسانه‌ها را به خودش جلب کرده، عکس‌های منتشر شده از سوی روابط عمومی او در رسانه‌هاست. در چند ماه گذشته از سوی روابط عمومی ترامپ عکس‌هایی منتشر شده که حالا می‌توان آن‌ها را در دسته «عکس‌های جعلی» قرار داد!
ترامپ برای زیبایی به فوتوشاپ رو آورد!+فیلم و عکس این عکس‌ها که مربوط به ماه گذشته هستند، دستکاری شده بوده و دونالد ترامپ را در بهترین حالت ممکن نشان می‌دهند. او با هیکلی مناسب، مو‌های همیشه مرتب ایستاده و در عکس‌ها صلابت هم دارد. اما رسانه‌های امریکایی کشف کرده‌اند که این عکس‌ها، واقعی و درست نیستند و همه‌شان با نزم‌افزار‌های ادیت عکس مثل فوتوشاپ و فیس‌تیون ادیت شده‌اند؛ ویرایش‌های جالب و عجیبی که نشان می‌دهد تیم رسانه‌ای این رئیس جمهور آمریکا، سعی می‌کنند نامرتبی‌ها، بهم ریختگی‌ها و حتی خستگی‌های چهره او را به صورت مصنوعی پر کنند تا دونالد ترامپ همیشه سرحال به نظر برسد.
ترامپ برای زیبایی به فوتوشاپ رو آورد!+فیلم و عکس البته اینکه عکس‌ها را ادیت می‌کنند، به خودی خود اصلا نکته بدی به نظر می‌رسد، اما این ماجرا وقتی منفی می‌شود که این تغییرات در راستای غیرواقعی نشان دادن ترامپ می‌شود و بیشتر از اینکه یک تغییر رنگ و نور ساده باشد، کاملا رنگ چهره و اندام او را عوض کرده است. عکس‌های اصلی و ویرایش‌نشده ترامپ در حساب رسمی پنتاگون در شبکه اجتماعی فلیکر منتشر شده بود. البته این اولین بار نیست که ترامپ و خانواده‌اش به فتوشاپ روی می‌آورند. رسانه‌ها گزارش داده‌اند که اولین تصاویر منتشر شده از ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور آمریکا، ویرایش شده بوده است. در سوی دیگر، چند ماه پیش نیز دونالد جونیور ترامپ فرزند رئیس‌جمهوری آمریکا، نظرسنجی جعلی و دستکاری شده را به نقل از یکی از رسانه‌ها در اینستاگرام خود منتشر کرده بود که نشان می‌داد محبوبیت پدرش ۵ درصد بیشتر از اوباماست؛ در حالیکه در واقع محبوبیت دونالد ترامپ ۵ درصد کمتر از اوباما (با محبوبیت ۴۵ درصد) است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید