کد خبر : 894343

معاون اول رئیس جمهور در تماس تلفنی با استاندار خوزستان آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده و نحوه امداد‌رسانی به سیل زدگان را مورد بررسی قرار داد و تاکید کرد: دولت برای پرداخت خسارت سیل زدگان آمادگی کامل دارد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تسنیم، معاون اول رئیس جمهور در تماس تلفنی با غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده و نحوه امداد‌رسانی به سیل‌زدگان را مورد بررسی قرار داد.
جهانگیری: خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان با قوت ادامه پیدا کند اسحاق جهانگیری در این تماس بر اجرای تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مدیریت بحران استان خوزستان تاکید کرد و آن را راهی برای کاهش خسارت‌ها دانست.وی با اشاره به ضرورت هماهنگی‌ها تاکید کرد تمامی دستگاه‌های اجرایی، امدادی و مردمی باید با هم هماهنگ باشند تا کار به نحو مناسب‌تر انجام شود. معاون اول رئیس جمهور به پیش‌بینی‌های جدید سازمان هواشناسی کشور نیز اشاره کرد و گفت: فعالیت سامانه جدید بارشی در کشور ضرورت آمادگی بیش از پیش هموطنان و دستگاه‌های مسئول برای مقابله با حوادث احتمالی را بیشتر کرده است.وی از استاندار و تمامی مدیران خواست به تلاش بی وقفه خودبرای خدمت رسانی به مردم و رفع موانع ادامه دهند. در این تماس تلفنی معاون اول رئیس جمهور بار دیگر بر آمادگی کامل دولت برای جبران خسارات ناشی از سیل‌های اخیر تاکید کرد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید