کد خبر : 898666

یک مقام آمریکایی مدعی شد؛

یک مقام آمریکایی مرتبط با سرویس‌های اطلاعاتی این کشور مدعی شد که ایران متهم اصلی حمله به تانکر‌های نفتی در الفجیره بوده، اما هنوز بطور قطعی نمی‌توان این موضوع را ثابت کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مهر، یک مقام آمریکایی مرتبط با سرویس‌های اطلاعاتی این کشور مدعی شد که ایران متهم اصلی حمله به تانکر‌های نفتی در الفجیره بوده، اما هنوز بطور قطعی نمی‌توان این موضوع را ثابت کرد.
ایران متهم اصلی حمله به تانکر‌های نفتی در الفجیره
رویترز به نقل از یک مقام آمریکایی که اشاره‌ای به نام وی نکرده مدعی شده که در خصوص حمله‌ای که روز یکشنبه به بندر الفجیره امارات انجام شد و در جریان آن چهار نفتکش گرفتار آتش سوزی شدند ایران متهم اصلی است، اما این موضوع را نمی‌توان بطور قطعی ثابت کرد. این مقام آمریکایی در خصوص اینکه چرا ایران خود را از این حمله کنار کشیده و خواستار تحقیقات بین المللی در خصوص آن شده نیز مدعی شد که ایران در حال گل آلود کردن آب است. روز یکشنبه هفته جاری المیادین خبری را در خصوص وقوع انفجار‌های قوی در بندر الفجیره منتشر کرد که اندکی بعد مقامات اماراتی آن را تکذیب کردند، اما در نهایت اعلام شد که در حمله انجام شده چهار نفتکش گرفتار آتش سوزی شده اند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید