کد خبر : 888128

در مراسم تجلیل از نخبگان مدیریت ایران ، مدیرعامل شرکت مهندسی پویش ساخت ذوب آهن عنوان مدیر شایسته ملی سال 97 را کسب کرد.

کسب عنوان مدیر شایسته ملی سال ۹۷ توسط مدیر عامل شرکت مهندسی پویش ساخت ذوب آهن
روابط عمومی شرکت مهندسی پویش ساخت ذوب آهن نوشت : اجلاس مدیر شایسته ملی ومراسم تجلیل از نخبگان مدیریت ایران پس از انجام ممیزی و احراز صلاحیت با حضور مسئولین عالی رتبه کشوری، مدیران گروه متخصصین ایران، کنسرسیوم نخبگان مدیریت ایران، مرکز ملی توسعه کار آفرینی و مدیریت کنفدراسیون برند ایرانی، انجمن مدیران کار آفرین، مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران و تعدادی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی کنگره تجلیل از یکصد مدیر شایسته در بهمن ماه سال جاری در تالار وزارت کشور برگزار گردید.
کسب عنوان مدیر شایسته ملی سال ۹۷ توسط مدیر عامل شرکت مهندسی پویش ساخت ذوب آهن
بنا براین گزارش ، شاخص‌های انتخاب مدیر شایسته ملی، کارآفرینی، توسعه، ابتکار و خلاقیت و نیز سابقه عملکرد بود. در این روز به منتخبین تندیس زرین، مدال مدیر شایسته به همراه گواهینامه مدیر شایسته از طرف گروه متخصصین ایران به رسم یادبود در حضور اصحاب رسانه اعطاء شد.
در این اجلاس از مهندس امیر ایران پور مدیر عامل شرکت مهندسی پویش ساخت ذوب آهن، با توجه به شاخص‌های تعریف شده از سوی اجلاس، از جمله سوابق مدیریتی، ابتکار و توسعه در تعالی منابع انسانی و میزان کارآفرینی، تقدیر به عمل آمد؛ و «نشان طلا»، «اعتبار نامه مدیر شایسته ملی» همچنین عضویت رسمی «بنیاد چهره‌های ماندگار ایران»، فدراسیون جهانی اقتصاد، مجمع جهانی اعتبار سنجی مدیران در تراز جهانی و گواهینامه نامه نیک برند از کنفدراسیون برند ایرانی به وی اعطا شد.
این گردهمایی به منظور تجلیل از مدیران شایسته ملی، در راستای تحقق اهداف کلان اقتصادی، و نیل به خودکفایی، با مدیریت و حمایت نهاد‌های پژوهشی کشور و با بهره گیری از دانش و داوری اساتید و مشاوران برجسته دانشگاهی برنامه ریزی شده بود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید